Pēc izstāšanās no ČL ievērojami kritušās “Juventus” kluba akciju cena

17/04/2019 14:46

Pēc zaudējuma Amsterdamas “Ajax” UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, ievērojami kritušās Turīnas “Juventus” kluba akcijas, vēsta “Football Italia”.

Pirms spēles otrdienas vakarā Turīna kluba vienas akcijas vērtība bija mērāma 1,69 eiro, bet pēc piedzīvotās izstāšanās no dalības turnīrā tās cena nokritusies uz 1,30 eiro, tādējādi kritums sastādija 24%.

Tiesa, pēc jaunākiem “Bloomberg” datiem šobrīd vienas akcijas cena uzaugusi līdz 1,41 eiro, kas nozīmē, ka šīs dienas laikā piedzīvots kāpums par 16%.

“Ajax” ceturtdaļfināla atbildes spēlē viesos ar 2:1 (1:1) apspēlēja “Juventus”, iekļūstot prestižā turnīra pusfinālā. Pirmajā spēlē rezultāts vēstīja 1:1 un līdz ar to divu spēļu summā “Ajax” guva uzvaru ar 3:2.

“Ajax” pusfinālā tiksies ar kādu no Anglijas klubiem Totenhemas “Hotspur” vai Mančestras “City”, kamēr “Barcelona” mēros spēkus ar “Liverpool” vai “Porto”.