Pēc jauno Saūda Arābijas īpašnieku ienākšanas Ņūkāslas “United”, galvenā trenera amatu pamet Brūss

20/10/2021 14:36
Stīvs Brūss

Stīvs Brūss pēc abpusējas vienošanās atstājis Anglijas premjerlīgas kluba Ņūkāslas “United” galvenā trenera amatu nepilnas divas nedēļas pēc tam, kad klubu pārņēma Saūda Arābijas vadītais konsorcijs. “Ņūkāslas “United” var apstiprināt, ka Stīvs Brūss pēc abpusējas vienošanās ir atstājis galvenā trenera amatu,” paziņoja klubs.

Bijušais Mančestras “United” aizsargs Brūss Ņūkāslas klubu vadīja vairāk nekā divus gadus, iepriekšējās divās sezonās Anglijas premjerlīgā ieņemot attiecīgi 13.un 12.vietu. 60 gadu vecais Brūss pateicās par iespēju vadīt tādu unikālu klubu. Viņš izteica pateicību treneru korpusam, spēlētājiem un visiem kluba darbiniekiem.

“Šim klubam ir neiedomājams atbalsts, un es ceru, ka jaunie īpašnieki to var aizvest tik tālu, cik mēs visi to vēlamies redzēt,” citēts nu jau bijušā galvenā trenera teiktais. Izbraukuma spēlē sestdien pret Londonas “Crystal Palace” Ņūkāslas vienību vadīs Brūsa asistents Greiems Džonss.

Astoņās jaunās Anglijas premjerlīgas sezonas spēlēs Ņūkāslas “United” trīs reizes spēlējusi neizšķirti, bet piecas reizes piedzīvots zaudējums. Ar desmit punktiem komanda ieņem priekšpēdējo vietu premjerlīgas tabulā. Konsorcijs, kurā piedalās Saūda Arābijas Publiskais investīciju fonds, “PCP Capital Partners” un miljardieri brāļi Deivids un Saimons Rubeni, kā tiek ziņots, 2020.gada aprīlī noslēdza darījumu 300 miljonu sterliņu mārciņu (353 miljoni eiro) vērtībā, lai klubu iegādātos no tā nepopulārā īpašnieka Maika Ešlija.

Pēc dažādu juridisku jautājumu atrisināšanas un saņemtām “juridiski saistošām garantijām”, ka Saūda Arābijas valdība nekontrolēs klubu, darījums tika pabeigts oktobra sākumā. Kluba līdzjutēji cer, ka tā pārņemšana var mainīt komandas likteni. Neskatoties uz regulāro 50 000 līdzjutēju līdzdalību Sentdžeimsa parkā, Ņūkāslas klubs kopš 1969.gada nav ieguvis nevienu nozīmīgu trofeju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…