Pēc Kesela iegūšanas “Coyotes” piedzīvo intereses uzplaukumu

Fils Kesels, Sportazinas.com
hockeyfeed.com

Jau ziņojām, ka Nacionālās hokeja līgas () komanda Arizonas “Coyotes” šovasar savām rindām pievienojusi rezultatīvo amerikāņu uzbrucēju Filu Keselu, kurš tika iegūts maiņas darījuma rezultātā no Pitsburgas “Penguins”.

No Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētās vienības uz Arizonu devās arī aizsargs Dens Birkss, kamēr par “pingvīniem” kļuva uzbrucējs Alekss Galčenjuks un aizsargs Pjērs-Olivers Džozefs. Tāpat “Coyotes” ieguva 2021.gad drafta ceturtās kārtas izvēli.

Kesela pievienošanās izraisījusi lielu ažiotāžu Arizonas atbalstītāju vidū. Tiek vēstīts, ka komandas sezonas abonementu pārdošanas rezultāti, salīdzinot ar situāciju tieši pirms gada, uzlabojušies par 55 procentiem.

Tāpat 94 procenti no sezonas biļešu īpašniekiem nolēmuši abonomentu pagarināt arī uz nākamo sezonu. Kas tāds “Coyotes” līdzjutēju vidū nav pieredzēts no 2004.gada, kad komanda vēl bāzējās Fīniksā.

Tāpat uzplaukumu piemeklējusi “Coyotes” mājaslapa un mobilā aplikācija – par komandu sākuši interesēties krietni vairāk līdzjutēju. “Fils ir elites klases spēlētājs,” situāciju skaidro vienības ģenerālmenedžeris Džons Čaika. “Nevaru atcerēties, kad mūsu komandā būtu spēlējis spēlētājs ar tādu CV, kurš komandai var sniegt tik lielu pienesumu. Domāju, ka saviļņoti ir netikai līdzjutēji, bet arī komandas spēlētāji.”

Aizvadītajā Kesels sakrāja 82 (27+55) punktus 82 regulārā čempionāta mačos, kamēr četrās izslēgšanas cīņās viņam vieni vārti un viena rezultatīva piespēle. Pirms tam NHL līmenī Kesels spēlēja arī Bostonas “Bruins” un Toronto “Maple Leafs” vienībās.

 

Bļugera pārstāvētā “Penguins” vērienīgā darījumā aizmaina vienu no vadošajiem uzbrucējiem

 

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par