Video. Pēc līdzjutēju mestām petardēm pārtrauc “Metz” komandas spēli Francijas čempionātā

04/12/2016 11:12

Meca (Francija), 3.dec., LETA–AFP. Latvijas futbolista Jāņa Ikaunieka pārstāvētās “Metz” komandas spēle sestdien Francijas čempionātā savā laukumā pret Lionas “Olympique” komandu tika pārtraukta jau pēc 30 minūtēm, jo mājinieku līdzjutēji ar petardēm apmētāja pretinieku komandas vārtsargu.

Spēles tiesnesis nolēma maču pārtraukt brīdī, kad vietējie fani apmētāja Lionas kluba portugāļu vārtsargu Antonī Lopešu. Līdzjutēji tā atzīmēja “Metz” komandas gūtos vārtus, jo tikai divas minūtes ātrāk Gotjē Hains atklāja mača rezultātu.

Vispirms viena no petardēm nokrita netālu no Lopeša, bet pēc tam cita uzsprāga jau ļoti tuvu, tobrīd uz zālāja guļošajam vārtsargam. Lionas klubs vēlāk paziņoja, ka Lopešs nogādāts slimnīcā, lai viņam veiktu veselības pārbaudi.

“Sliktākajā gadījumā viņam ir bojātas bungādiņas. Pēc notikušā Lopešam bija grūti noturēt līdzsvaru, tāpat viņš arī nespēja orientēties telpā, nesaprotot, kur atrodas. Cerams, ka nekas slikts tomēr nav noticis,” sacīja “Olympique” prezidents Žans Mišels Olā.

Sākotnēji mačs tika pārtraukts, bet vēlāk paziņoja, ka to neturpinās.

Visticamāk, “Metz” par savu fanu rīcību saņems tehnisko zaudējumu un bargu sodu.

Ikaunieks, kurš šosezon “Metz” galvenajā komandā nav aizvadījis nevienu spēli, nebija pieteikts arī šim mačam.

Tikmēr citā spēlē ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja “Monaco” komanda, kas mājās ar 5:0 (1:0) sagrāva “Bastia”, vismaz uz vienu dienu kļūstot par turnīra līderi.

Monako komandā divas reizes precīzs bija Radamels Falkao. Uzvarētāji pārliecinošo uzvaru nodrošināja otrā puslaika beigu daļā, kad četrus vārtus iesita 11 minūšu laikā.

Savukārt valsts čempione Parīzes “Saint-Germain” (PSG) piedzīvoja negaidīti smagu zaudējumu viesos ar 0:3 (0:1) pret “Montpellier” komandu. PSG komandai pārtrūka piecu uzvaru sērija. Parīzes klubs turnīra tabulā noslīdēja uz trešo vietu, bet uzvaras gadījumā būtu līdere.

Francijas čempionāta kopvērtējumā “Monaco” un “Nice” ir pa 36 punktiem, taču Nicas pilsētas klubs savu 16.kārtas spēli aizvadīs svētdien, uzņemot “Toulouse” komandu. Tikmēr trešā ar 35 punktiem ir PSG, kamēr 26 punktus iekrājusi “Guingamp”, kas par punktu apsteidz Lionas “Olympique”.

Savukārt “Metz” ar 18 punktiem ir 13.vietā.