Pēc netikšanas uz Parīzes OS divi Horvātijas NBA spēlētāji iesaistās bāra kautiņā

09/07/2024 10:55
Nokopēts
Dario Šaričs un Ivica Zubacs

Horvātijas izlases basketbolisti Ivica Zubačs un Dario Šaričs pēc aizvadītā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra vienā no Grieķijas bāriem iesaistījušies kautiņā, vēsta “TMZ Sports”.

Kā redzams publicētajā video, tad Šaričs tiek turēts un vēlāk viņš guļ uz zemes pēc saņemtā sitiena, tikmēr Zubačs iesaistās aktīvā vārdu apmaiņā, bet fiziskos kontaktos neiesaistās. Norādīts, ka incidents noticis ap plkst. 5:30 no rīta.

Tāpat atklāts, ka videoklipā redzams arī Atēnu “Panathinaikos” kluba futbolists Tins Džedvajs, bet viņš konfliktā aktīvi neiesaistījās. Pēc redzētā spriežot, kautiņš noticis neilgi pirms bāra slēgšanas un radies pēkšņi. Jāmin, ka policija šajā incidentā nav iesaistīta.

Pēc šī notikuma savu ar savu paziņojumu nākusi klajā arī Horvātijas basketbola federācija (HKS), norādot, ka spēlētāji tikuši verbāli un fiziski aizskarti, kā rezultātā viņi bija spiesti aizstāvēties. “Pēc pēdējās FIBA olimpiskās kvalifikācijas turnīra spēles Grieķijā un kopīgām vakariņām treneris pateicās spēlētājiem par aizvadīto turnīru un atvadījās no komandas, jo valstsvienība kopā atpakaļ uz Zagrebu nedevās.”

“Pēc vairāku nedēļu grūtiem treniņiem un spēlēm basketbolisti nolēma sarīkot atvadu tikšanos pirms viņi atgriežas mājās vai savos pārstāvētajos klubos,” atklāj HKS. “Pakavējoties vienā no Atēnu bāriem, dažiem no mūsu spēlētājiem tika uzbrukts verbāli un pēc tam arī fiziski, liekot viņiem aizstāvēties. Tas bija īss incidents, kuru apturēja bāra apsardze.”

TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.57
4.2
5.5
1.43
4.76
6.99
1.38
5.18
7.51
3
3.2
2.45
2.3
3.7
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām