Pēc nokauta slimnīcā nogādātais Stīvensons guvis nopietnu smadzeņu traumu

Adonis Stīvensons, Sportazinas.com
Adoniss Stīvensons Foto: boxingscene.com

Aizvadītajā sestdienā Kvebekā līdzšinējais pasaules čempions boksā pussmagajā svarā WBC versijā kanādietis Adoniss Stīvensons cīņā pret ukraini Oleksandru Gvozdiku piedzīvoja nokautu, kā rezultātā bokseris tika nogādāts slimnīcā. Sākotnēji cīkstoņa stāvoklis tika raksturots kā kritisks, tomēr šobrīd tas nostabilizējies, ziņo BBC.

Tiek ziņots, ka 41 gadu vecajam Stīvensonam veikta operācija un viņš joprojām atrodas intensīvās aprūpes nodaļā, vēstī slimnīcas izplatītais paziņojums. Tāpat ārsti atzīst, ka vēl pāragri izdarīt secinājums par Adonisa atveseļošanas procesu.

“Stīvensona kungs piedzīvojis nopietnu smadzeņu traumu. Kaut arī situācija ir nopietna, pašreiz viņa veselības stāvoklis ir nostabilizējies. Viņa aprūpei ir nepieciešams mehānisko respiratoru atbalsts, dziļa narkoze un specializēts neiroloģiskais monitorings.”

Jau vēstīts, ka Stīvensons cīņā pret ukraini Gvozdiku 11. raundā saņēma vairākus spēcīgus sitienus, līdz piedzīvoja nokautu. Ringu bokseris atstāja uz nestuvēm.

Pieredzējušais cīkstonis savas karjeras laikā guvis 29 uzvaras, no kurām 24 ar nokautiem. Tāpat bokseris reizi cīnījies neizšķirti un sestdien piedzīvoja savu otro zaudējumu.

Stīvensons 2013. gadā izcīnīja pasaules čempiona jostu WBC versijā svarā līdz 81 kilogramam. Pirms zaudējuma Gvozdikam Adoniss savu titulu bija aizstāvēja deviņas reizes.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar