Pēc pagājušajā gadā gūtā galvaskausa lūzuma laukumā atgriezies Himeness

17/07/2021 23:41
Rauls Himeness

Iepriekš galvaskausa traumu guvušais Anglijas premjerlīgas kluba Vulverhemptonas “Wanderers” meksikāņu uzbrucējs Rauls Himeness pēc mazāk nekā gada pārtraukuma atgriezies futbola laukumā.

“Wanderers” šodien pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:1 atzina trešās līgas vienības “Crewe Alexandra” pārākumu. Himeness spēli sāka pamatsastāvā, bet tika nomainīts 34. minūtē. Lai arī ārsti viņam atļāva spēlēt jau maijā, “Wanderers” neriskēja viņu laist laukumā ātrāk. Tāpat Himeness nedosies uz Tokijas olimpiskajām spēlēm un nepalīdzēs Meksikas izlasei, lai neriskētu ar veselību.

Jau ziņots, ka “Wanderers” 29. novembra spēlē ar 2:1 apspēlēja Londonas “Arsenal”, bet jau spēles sākumā Himeness cieta sadursmē ar Davidu Luisu. Vulverhemptonas futbolistam sekas bija daudz nopietnākas, un viņš atšķirībā no Luisa spēli nevarēja turpināt.

Vēlāk 30 gadus vecajam uzbrucējam tika konstatēts galvaskausa lūzums. Himenesam uzreiz tika veikta operācija, kas bija veiksmīga. Himeness aizvadītajā sezonā 10 spēlēs guva četrus vārtus. Nav zināms, kad viņš varētu atgriezties laukumā.