Pēc Prezidenta Trampa apvainošanas Maradonam liegta iebraukšana ASV

maradona-sportazinas
foto: independent.uk

Leģendārajam argentīniešu futbolistam Djego Maradonam liegta iebraukšana Amerikas Savienotajās Valstīs, vēsta 1986. gada Pasaules kausa ieguvēja advokāts. Bijušā futbolista pārstāvis Matiass Morla šos izteikumus publiskoja Argentīnas televīzijas raidījumā “Good Morning America”.

Viņš komentēja to kā Maradona atbildēja uz Venecuēlas televīzijas “TeleSur” uzdoto jautājumu, ko argentīnietis domājot par pašreizēju ASV Prezidentu Donaldu Trampu. “Viņš ir chirolita (vārds, kas no spāņu valodas slenga tulkojumā nozīmē “marionete”),” esot atbildējis Djego.

, kurš pašlaik vada Apvienoto Arābu Emirātu klubu “Al-Fujairah”, vēlējās iegūt ASV vīzu, lai nokļūtu Floridas štata pilsētā Maiami, kur viņam bija paredzēta tiesas prāva pret futbolista bijušo sievu Klaudiju Villafeinu, kas tiek apsūdzēta Maradonas apzagšanā. Par nozagto naudu Villafeina ‘Maiami pilsētā esot iegādājusies septiņus luksusa apartamentus.

Šī nav pirmā reize, kad Maradona iekļuvis konfliktsituācijā ar ASV varas iestādēm – 1994. gada Pasaules kausa laikā Djego par narkotiku lietošanutika izraidīts no Savienotajām Valstīm. Savukārt pagājušajā gadā argentīnietis sniedza interviju Kremļa propagandas televīzijas kanālam “Russia Today”, kurā aprakstīja savas sajūtas ieraugot Trampu TV ekrānā: “Viņš man vairāk asociējas ar komiksa vai multiplikācijas filmas varoni nekā ar nopietnu amatpersonu. Katru reizi, kad ieraugu viņu TV, es pārslēdzu kanālus”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par