Pēc tehnisko zaudējumu piešķiršanas “Noah Jurmala” vienībai “Optibet” Virslīgas līderpozīcijās atgriezusies RFS

28/07/2021 07:36

Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) piešķirtajiem tehniskajiem zaudējumiem atlikušajās spēlēs “Optibet” Latvijas futbola virslīgas klubam Daugavpils “Noah Jurmala” otrdien turnīra līdera pozīcijas atguva RFS klubs. Jau ziņots, ka piektdien “Noah Jurmala” vērsās ar iesniegumu LFF, izstājoties no virslīgas šīs sezonas turnīra. Daugavpils komandai nenospēlētajās cīņās piešķirot tehniskos zaudējumus ar 0:3, mainījās arī turnīra tabula.

Šobrīd virslīgā pirmo vietu ar 43 punktiem 17 dueļos ir atguvusi RFS. 41 punkts ir “Riga” 19 spēlēs un “Valmierai” 18 mačos. Aiz pirmā trijnieka ar 31 punktu 17 mačos ir “Liepāja”, kam seko “Daugavpils” ar 27 punktiem 18 cīņās un “Spartaks” ar 24 punktiem 19 spēlēs. 18 punkti 20 mačos ir “Metta”, bet “Noah Jurmala” ar trim punktiem 28 mačos ir pēdējā vietā.

Virslīgas sezonu uzsāka deviņas komandas, bet čempionāta gaitā par izstāšanos paziņoja titulētākā no deviņām komandām “Ventspils”. Savukārt pagājušonedēļ par izstāšanos no turnīra paziņoja arī skandāliem apvītā Daugavpils “Noah Jurmala”.

Šī gada virslīgas čempions tiek noskaidrots četru apļu turnīrā. Sākotnēji tika ziņots, ka kalendārs tiks veidots tā, lai būtu pēc iespējas ērtāks futbola līdzjutējiem. Tāpat tika solīts, ka spēles tikpat kā nepārklāsies, turklāt kārtas pārsvarā tiks izspēlētas divās – trijās dienās. Turnīra tiešraides pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā “Sportacentrs.com”, kā arī “Sportacentrs.com TV” kanālā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….