Pēc Turīnas “Juventus” zaudējuma saasinās cīņa par Itālijas čempionu titulu (+VIDEO)

16/01/2017 13:31

Roma, 16.janv., LETA–AFP. Negaidītu zaudējumu svētdien piedzīvoja pēdējo gadu Itālijas čempione futbolā Turīnas “Juventus”, saasinājis cīņu par A sērijas titulu.

“Juventus” svētdien izbraukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās Florences “Fiorentina”, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

“Fiorentina” pretinieku meistarībai lika pretī cīņassparu, kas vainagojās panākumiem, jo rezultātu 37.minūtē atklāja mājinieku futbolists Nikola Kaliničs, bet 54.minūtē Milans Badeļs panāca jau 2:0.

Dueļa 58.minūtē Gonsalo Igvains gan vienus vārtus atguva, taču “Juventus” nespēja mača turpinājumā kaut vai panākt neizšķirtu.

“Šāds rezultāts parāda, ka sezona ir tālu no beigām,” izteicās “Juventus” galvenais treneris Masimiljāno Alegri. “”AS Roma” un “Napoli” ir mums pavisam tuvu, tāpēc cīņa par čempionu titulu varētu ilgt līdz pat sezonas beigām.”

Tuvākās “Juventus” sekotājas svētdien tika pie uzvarām. “AS Roma” izbraukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja “Udinese” futbolistus, vienīgos vārtus pirmajā puslaikā gūstot Radjam Naingolanam.

Savukārt “Napoli” ar 3:1 (0:0) savu skatītāju priekšā pārspēja “Pescara”.

Itālijas A sērijas kopvērtējumā līderei “Juventus” ir 45 punkti 19 mačos, kamēr “AS Roma” ir 44 punkti 20 spēlēs. Savukārt 41 punktu iekrājusi “Napoli”.

Pirmajam četriniekam ar 40 punktiem seko Romas “Lazio”, kas svētdien savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja “Atalanta”.

Andrejs Gražulis | Foto: Ieva Leiniša/LETA