Pēc Vestbruka aizmainīšanas nav mainījušies “Rockets” nodomi Hārdena sakarā

Džeimss Hārdens, sportazinas.com
Džeimss Hārdens | Foto: Troy Taormina-USA TODAY Sports/Scanpix/LETA

Pēc saspēles vadītāja Rasela Vestbruka aizmainīšanas nav mainījušies Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Hjūstonas “Rockets” nodomi kluba superzvaigznes Džeimsa Hārdena sakarā.

Proti, “Rockets” vēlas paturēt sastāvā Hārdenu vēl vismaz vienu sezonu, lai komanda varētu cīnīties par NBA titulu, ziņo medija ESPN avoti. Hārdena līgums noslēgsies 2023. gadā.

Jau ziņots, ka šodien uz Vašingtonas “Wizards” tika aizmainīts Vestbruks, kurš Hjūstonā pavadīja tikai vienu sezonu. Viņa iegūšanā iepriekš nozīmīgu lomu esot spēlējis Hārdens, kurš pirms aizvadītās sezonas vēlējies apvienoties ar kādreizējo līgas MVP.

Tagad Hjūstonā nonācis cits saspēles vadītājs Džons Vols, kurš tāpat kā Hārdens, allaž daudz spēlējis ar bumbu. Hārdena zvaigžņotākie komandas biedri kopš 2017. gada bijuši tikai saspēles vadītāji – Kriss Pols, Vestbruks un tagad Vols.

Jāatgādina, ka “Rockets” šajā starpsezonā šķīrusies no ģenerālmenedžera Derila Morija, kurš vienmēr daudz uzticējies Hārdenam, kā arī no galvenā trenera Maika D’Antoni. Gan Vestbruks, gan Hārdens pēc šādiem pavērsieniem pieprasīja maiņas, bet respektēts ticis tikai Vestbruks.

Kluba vadība likusi noprast, ka gatava sezonu sākt arī ar “nelaimīgām zvaigznēm”, taču šajā gadījumā tā būs tikai viena zvaigzne. Hjūstona ir gatava aizmainīt Hārdenu tikai tad, ja kāda komanda piedāvās kādu no līgas labākajiem jaunajiem spēlētājiem un “masīvu” daudzumu ar drafta izvēlēm, liecina ESPN aplēses.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par