Pēc Vlasova saslimšanas ar Covid-19 tiek atcelta titula cīņa

12/02/2021 22:18

Sestdien plānotā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) organizētā cīņa par vakanto čempiona titulu pussmagajā svarā ceturtdien pārcelta, jo krievu bokseris Maksims Vlasovs tika saņēmis pozitīvas Covid-19 analīzes. Vlasovam Lasvegasā bija jātiekas ar amerikāni Džo Smitu junioru. 34 gadus vecajam krievam tā būtu pirmā cīņa karjerā par pasaules čempiona titulu.

“Jūtos sagrauts pēc manas cīņas par pasaules čempiona titula atlikšanas,” sacīja Vlasovs. “Es ievēroju stingrus protokolus. Esmu regulāri veicis testēšanu ar negatīviem rezultātiem, un man nav saslimšanas simptomu. “Esmu labi sagatavojies un aizvadīju lielisku treniņnometni. Ceru uz cīņas aizvadīšanu citā laikā un iespēju parādīt savas pasaules klases boksera prasmes,” saka bokseris, kurš karjeras laikā izcīnījis 45 uzvaras, no kurām 26 svinētas ar nokautu, kā arī trīsreiz zaudējis.

Pēdējais zaudējums Vlasovam bija 2018.gada novembrī Maira Brieža pārstāvētajā krūzeru jeb smagajā svarā. Krievu sportists Čikāgā pēc punktiem piekāpās Latvijas līdzjutējiem labi pazīstamajam poļu bokserim Kžištofam Glovackim, kuru Briedis 2019.gada jūnijā “Arēnā Rīga” ar nokautu uzvarēja Pasaules Boksa supersērijas (WBSS) pusfinālā, atņemot Glovackim WBO pasaules čempiona jostu. Smits līdzšinējā profesionāļa karjerā uzvarējis 26 no 29 cīņām, 21 no tām pabeidzot pirms laika. No trim zaudējumiem viens bijis ar nokautu.

31 gadu vecajam Smitam vajadzēja aizvadīt savu otro cīņu par pasaules čempiona titulu. 2019.gada martā viņš ar tiesnešu lēmumu zaudēja krievam Dmitrijam Bivolam cīņā par Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostu. Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona tituls šajā svarā pieder līdz šim profesionāļos nezaudējušam Krievijas bokserim Arturam Beterbijevam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…