Pēc zoles nāk krišana – Hārtlijs un Co zaudē Francijai

16/02/2018 21:51

Latvijas hokeja izlase šovakar Dānijas pilsētā Herningā aizvadīja savu otro spēli Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīrā, tiekoties ar Francijas valstsvienību. Uzvaru ar rezultātu izcīnīja 5:3 izcīnīja Francijas hokejisti.

Latvijas izlasei nesekmīgs izrādījās jau mača pirmais periods. 3. minūtē Rihardu Cimermani pārspēja Stefans da Kosta, bet perioda 17. minūtē Eliots Bertons panāca 2:0. Nedaudz vēlāk Cimermanis kapitulēja trešo reizi, kad ripu vārtos raidīja Gulams Leklerks.

Otrajā periodā Artūrs Salija guva pirmos vārtus Latvijas izlasei, bet perioda vidusdaļā Tims Bozons panāca 4:1. Pirms pārtraukuma Linardam Mazuram-Mago izdevās starpību samazināt, bet francūžiem tik un tā vēl piederēja divu vārtu pārsvars.

Trešā perioda sākumā liepājnieks Egīls Kalns guva trešos vārtus un Latvija bija iedzinējos ar 3:4, tomēr spēles 50. minūtē Francija atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Atlikušajā laikā Latvijas hokejistiem neizdevās atspēlēties un mūsējie piedzīvoja zaudējumu.

Kā zināms, turnīra pirmajā dienā Latvijas hokejisti ar rezultātu 6:1 sagrāva Austrijas valstsvienību, savukārt Francija ar 2:4 atzina Dānijas pārākumu. Turnīra noslēdzošo spēli Latvijas izlase sestdien aizvadīs ar laukuma saimniekiem dāņiem.