Pēdējā “deja”? Brāļi Šici piedalīsies Latvijas čempionātā kamaniņu sportā

28/02/2023 16:30
Nokopēts
Brāļi Šici

Latvijas čempionātā kamaniņu sportā nedēļas nogalē Siguldas Bosbsleja un kamaniņu trasē startēs arī brāļi Juris un Andris Šici, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Latvijas čempionātam, kas notiks piektdien un sestdien, pieteikušies 102 sportisti, tais skaitā Latvijas visu laiku titulētākais duets Andris Šics/Juris Šics.

Latvijas čempionāts un Latvijas junioru un jaunatnes meistarsacīkstes šonedēļ kamaniņu braucējiem būs pēdējās sacensības šajā sezonā. Par godalgām cīnīsies visi Latvijas izlases atlēti – Gints Bērziņš, Kristers Aparjods, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Piektdien no plkst.15 līdz plkst.19 norisināsies oficiālie treniņbraucieni, bet sestdien no plkst.9 kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām. Medaļas tiks sadalītas četrās pieaugušo, četrās junioru, četrās jauniešu A grupas, trijās jauniešu B grupas (vīrieši, sievietes un vīriešu divnieki) klasēs, kā arī jauniešu C grupas meiteņu un zēnu sacensībās.  Plkst.13.45 sacensības tiks noslēgtas ar apbalvošanas ceremoniju.

Pagājušajā gadā pieaugušajiem par čempioniem kļuva Kristers Aparjods, Elīza Tīruma un divnieks Andris un Juris Šici.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām