Pežo gūst karjeras pirmo “hat-trick”, Austrumu līderes krāj uzvaras

14/11/2019 08:51

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās četras spēles, kamēr Latvijas hoekejistu pārstāvētie klubi nespēlēja.

Ar savu karjeras pirmo “hat-trick” izcēlās Otavas “Senators” centra uzbrucējs Žans-Gabriels Pežo kaldinot sevis pārstāvētās komandas uzvaru ar 4:2 pār citu Austrumu konferences pastarīti Ņūdžersijas “Devils”. Spēli veiksmīgāk iesāka “velni”, kas pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:1, tomēr cīņas trešajā periodā mājās spēlējošie “Senators” spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, kaldinot trešo uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Pežo ar astoņiem vārtu guvumiem atzīmējies pēdējās sešās spēlēs.

Kā zināms, aizvakar Otavas “Senators” uz fārmklubu nosūtīja nesen no savainojuma atlabušo Latvijas izlases uzbrucēju Rūdolfu Balceru. Paredzems, ka pēc spēļu prakses saņemšanas un formas uzņemšanas, latvietis atgriezīsies hokeja mekā.

Uzvaras turpina krāt Ņujorkas “Islanders” hokejisti, kas savu skatītāju priekšā ar 5:4 tika galā ar Toronto “Maple Leafs” vienību, kura piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. “Islanders” pēdējās 13 spēlēs piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, ieņemot otro vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā.

Pārliecienoši turpina arī cita Austrumu konferences favorīte Vašingtonas “Capitals”, kas izbraukumā pēcspēles metienos ar 2:1 uzveica Filadelfijas “Flyers”. Viesu vārtsargs Bredens Holtbijs atvairīja 30 sāncenšu metienus, kamēr uzvaru ar precīzu metienu “bullīšu” sērijā atnesa Jevģenijs Kuzņecovs.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Kalgari “Flames” – Dalasas “Stars” 1:3 (0:0, 0:1, 1:2);

Filadelfijas “Flyers” – Vašingtonas “Capitals” 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņūdžersijas “Devils” – Otavas “Senators” 2:4 (2:1, 0:0, 0:3);

Ņujorkas “Islanders” – Toronto “Maple Leafs” 5:4 (2:0, 1:2, 2:2).