Peinera kluba prezidents: Esmu pārliecināts, ka esam gatavi Eirolīgai jau tagad

Žanis Peiners, sportazinas.com
Žanis Peiners | Foto: kkpartizan.rs

Latvijas basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas “Partizan NIS” basketbola kluba prezidents Ostoja Mihailovičs, runājot par kluba progresu aizvadītajā sezonā, uzskata, ka vienība ir apliecinājusi gatavību Eirolīgai, vēsta tīmekļa vietne “sportando.basketball”.

Brīdī, kad Mihajlovičs 2017.gada septembrī kļuva par kluba prezidentu, viņš minēja, ka kluba finansiālā situācija nav spoža, un klubam draud bankrots.

“Galvenais bija parādīt, ka mēs atkal esam spējīgi padarīt šo organizāciju par ievērojamu,” saka Mihajlovičs. “Ka mēs esam gatavi stāties pretī visiem izaicinājumiem un izpelnīties uzticību, kas ir jebkura biznesa panākuma atslēga. Vienīgais veids, kā to izdarīt, bija strādāt soli pa solim.”

Jautājumā par vienības dalību Eirolīgā jau nākamsezon kluba prezidents minēja, ka ir daudzi nosacījumi un daudzas neskaidras tēmas.

“Šajā brīdī visa Eirolīgas ģimene cer, ka sezona beigsies laukumā,” savu viedokli izklāsta Mihajlovičs. “Ir jautājumi, kas notiks, ja šī sezona tiks atcelta, kurš spēlēs nākamsezon, pat kādā formātā sezona tiks aizvadīta. Mums ir jāpieļauj, ka tā var notikt. Termiņš nav noteikts, bet es esmu pārliecināts, ka esam gatavi Eirolīgai jau tagad. Faktiski, es domāju, mēs to pierādījām.”

Eirolīgā “Partizan NIS” vienība pēdējo reizi startēja 2013./2014.gada sezonā.

Jau ziņots, ka šosezon klubs ar bilanci 16-4 bija Adrijas līgas līderpozīcijās turnīra pārtraukšanas koronavīrusa dēļ brīdī, bet Eirokausa otrajā grupu turnīrā ar piecām uzvarām un vienu zaudējumu ieņēma pirmo vietu. Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām belgradiešiem bija paredzētas spēles ar Kazaņas “Unics”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par