Peinera pārstāvētā “Partizan” cieš vēl vienu zaudējumu ULEB Eirokausā

13/11/2019 23:54

Latviešu basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas “Partizan” šodien piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas ULEB Eirokausā, zaudējot Bursas “Tofas” ar 72:82.

Mājinieku uzvaras pamati tika ielikti jau pirmajā ceturtdaļā un pēc desmit nospēlētajām minūtēm Serbijas vienība nonāca iedzinējos ar 10:18. Nākamajās ceturtdaļās norisinājās līdzīga cīņa un “Partizan” vienība bija spiesta samierināties ar vēl vienu zaudējumu turnīrā.

Par uzvarētāju rezultatīvāko spēlētāju kļuva Semijs Mehija, kura kontā 26 punkti. Tikmēr “Partizan” rindās ar 15 punktiem izcēlās Nemanja Godričs.

Žanis Peiners šo maču sāka starta pieciniekā, taču laukumā pavadīja vien 5:49 minūtes. Šajā laikā latvietis paspēja realizēt vienu no diviem soda metieniem, savukārt abi tālmetieni lidoja garām. Šosezon 29 gadus vecais spēlētājs aizvadījis septiņus mačus Eirokausā. Iepriekšējās divās cīņās viņš iemetis pa astoņiem punktiem, taču viņa vidējais rādītājs ir 3,3 punkti.

Ar pieciem panākumiem septiņās cīņās “Partizan” ieņem otro vietu B grupā.

Citā mačā Artūra Žagara pārstāvētā Baladonas “Joventut” zaudēja Itālijas klubam “Brescia” ar 83:87. Latviešu basketbolists visu spēli nosēdēja uz rezervistu soliņa. Šosezon 2018. gada U18 Eiropas vicečempions laukumā gājis četras reizes, mačā pret “Nanterre 92” nospēlējot 23:18 minūtes. Nevienā no četrām spēlēm Žagars nav iemetis vairāk par trīs punktiem.