Peinera pārstāvētā “Partizan NIS” pirmdien aizvadīs pirmos treniņus āra apstākļos

Žanis Peiners, sportazinas.com
Žanis Peiners | Foto: Belgradas "Partizan"

Latvijas basketbola izlases spēlētāja Žaņa Peinera pārstāvētā Serbijas komanda Belgradas “Partizan NIS” pirmdien atsāks treniņus, kas tiks aizvadīti ārā, vēsta vietējais portāls “Nova.rs”.

Portāls vēsta, ka treniņnodarbībā nedrīkstēs piedalīties vairāk par desmit cilvēkiem. Tostarp ir arī treneri un divi medicīnas personāla cilvēki, kas nozīmē, ka vienlaikus treniņus neaizvadīs vairāk par septiņiem basketbolistiem.

Katrai personai aizvien būs jāievēro divu metru distance.

Līdz sezonas pārtraukuma izsludināšanai Peinera pārstāvētā komanda ULEB Eirokausā jau bija sasniegusi izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālu, bet vietējā čempionātā 21 spēlē izdevās gūt 17 panākumus, ieņemot pirmo pozīciju.

Jau ziņots, ka marta otrajā pusē ULEB Eirokausā bija jāsakās ceturtdaļfināla izspēlei, taču neilgi pirms tam turnīrs tika apturēts koronavīrusa straujās izplatības dēļ.

Šajā sakarā turnīra rīkotājus uzrunājis Belgradas kluba prezidents Ostoja Mijailovičs, paužot gatavību uzņemt visas astoņas komandas Serbijas galvaspilsētā.

Mijailovičs nosūtītajā vēstulē norādīja, ka klubs patiesībā būtu pelnījis šādu iespēju, jo jau priekšlaicīgi iekļuva izslēgšanas spēlēs, demonstrējot stabilu sniegumu.

ULEB Eirokausa fināla cīņas paredzēts aizvadīt laika posmā no 4. līdz 17.jūlijam. Čempionāta rīkotāji iepriekš norādīja, ka gala lēmums Eirokausu sakarā tiks pieņemts līdz 24.maijam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par