Peineram pieticīgs sniegums zaudējumā Eirolīgā; Timma paliek uz nulles pret CSKA

01/11/2018 23:45
Žanis Peiners, Sportazinas.com

Latviešu Jāņa Timmas un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”, kā arī Žaņa Peinera Stambulas “Daruššafaka” vienības piedzīvoja zaudējumu ULEB Eirolīgas mačos.

Jāņa Timmas un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiacos” vienība ceturtdien ar 65:69 (15:13; 20:18; 9:21; 21:17) piekāpās spēcīgajam Maskavas CSKA klubam.

Timma laukumā pavadīja septiņas minūtes un 12 sekundes, kuru laikā aizmeta garām abus divpunktu metienus un punktus neguva. Protokolā Timma atzīmējās ar vienu atlēkušo bumbu.

Jānis Strēlnieks mačam netika pieteikt.

Pirmo spēles puslaiku “Olympiacos” aizvadīja pārliecinošo un iekrāja četru punktu pārsvaru pār pretiniekiem, tomēr izšķirošā izrādījās spēles trešā ceturtdaļa. Tajā Pirejas klubs guva tikai deviņus punktus, pretiniekam atļaujot iemest 21. Noslēdzošajā ceturtdaļā “Olympiacos” centās spēli saglābt, taču neveiksmīgi.

Maskavas vienībai šī bija piektā uzvara piecos mačos, ļaujot vēl vairāk nostiprināties Eirolīgas tabulas pirmajā vietā. Tikmēr Pirejas vienībai šis bija otrais zaudējums piecās spēles, kas viņus ierindo sestajā pozīcijā.

Tikmēr Peinera pārstāvētā “Daruššafaka” ar 56:82 (16:16; 14:22; 11:26; 15:18) atzina Vitorijas “Baskonia” kluba pārākumu.

Peiners uz laukuma pavadīja 20 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus (0/1 2pt; 0/1 3pt; 4/4 1pt). Tāpat Žanim divas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba un četras kļūdas.

Stambulas vienība pašlaik Eirolīgā ar vienu uzvaru piecās spēlēs ieņem 14. vietu.

Citā mačā ārpus pieteikuma palika Rolands Šmits, kura pārstāvētā Spānijas komanda Barselonas “Lassa” savā laukumā ar rezutlātu 74:58 (18:21, 16:21, 25:7, 15:18) guva virsroku pār Izraēlas vienību Telavivas “Maccabi FOX”.

ULEB Eirolīgas basketbolā piektās kārtas ceturtdienas spēļu rezultāti:

Maskavas CSKA (Krievija) – Pirejas “Olympiakos” (Grieķija) 69:65 (13:15, 18:20, 21:9, 17:21);

Vitorijas “Kirolbet Baskonia” (Spānija) – Stambulas “Dariššafaka Tekfen” (Turcija) 82:56 (16:16, 22:14, 26:11, 18:15);

Stambulas “Fenerbahce” (Turcija) – Minhenes “Bayern” (Vācija) 88:84 (28:26, 23:22, 14:17, 23:19);

Barselonas “Lassa” (Spānija) – Telavivas “Maccabi FOX” (Izraēla) 74:58 (18:21, 16:21, 25:7, 15:18).