Peineram un “Darussafaka” murgs Minhenē – zaudējums “Bayern” ar -46

08/11/2018 22:43

“Turkish Airlines” Eirolīgā šovakar piekto zaudējumu aizvadītajās sešās cīņās piedzīvojusi Stambulas “Darussafaka”, kas izbraukumā piedzīvoja pamatīgu sakāvi pret Minhenes “Bayern” – 70:116 (17:21, 18:33, 15:33, 20:29).

Žanis Peiners “Darussafaka” sastāvā laukumā devās no rezervistu soliņa un 19:49 minūtēs atzīmējās ar septiņiem punktiem (1p. 4/4, 2p. 0/2, 3p. 1/2), četrām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un diviem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem. Sāncenši arī divas reizes bloķēja latvieša metienu un Žanis kopumā sakrāja deviņus efektivitātes rādītāja punktus.

Debijas sezonā Eirolīgā Peineram pagaidām vidēji 19 laukumā pavadītajās minūtēs nepilni astoņi punkti, 1,8 atlēkušās bumbas, 1,6 rezultatīvas piespēles un 7,3 efektivitātes rādītāja punkti.

Rezultatīvākais “Darussafaka” rindās šovakar bija savulaik NBA “danku” konkursā uzvarējušais Džeremijs Evanss, kura rēķinā 20 punkti. Savukārt “Bayern” sastāvā ražīgākais pārstāvis ar 18 punktiem bija Devins Bukers.

“Darussafaka” pirmās ceturtdaļas izskaņā nonāca iedzinējos ar mīnus astoņi (13:21), taču vēl līdz perioda beigu sirēnai pietuvojās līdz cerīgajam 17:21. Sekmīgs turpinājums otrajā ceturksnī nesekoja, jo “Bayern” pirmajās divarpus minūtēs Turcijas kluba grozā sameta desmit bezatbildes punktus, bavāriešu izrāvienu ar precīzu tālmetienu apturot vien Žanim Peineram (20:31). Arī ceturtdaļas turpinājumā notikumus laukumā visai droši kontrolēja mājinieki, lielāko pārsvaru sasniedzot tieši puslaika beigās – 54:35.

Neskatoties uz droši handikapu, minhenieši turpināja dominēt arī pēc lielā pārtraukuma, trešo ceturtdaļu noslēdzot pie ļoti neviesmīlīgā rezultāta 89:50, tādējādi spēles noslēdzošais periods bija tikai formalitāte.