Peiners iekļūst Lietuvas līgas pusfinālā

22/05/2018 20:58
Žanis Peiners, Sportazinas.com

Latvijas izlases basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Paņevežu “Lietkabelis” iekļuvusi Lietuvas līgas pusfinālā, kas ar 85:84 (14:14, 25:27, 19:21, 27:22) uzveica “Šiauliai” vienību, tādējādi sērijā triumfējot ar 3-1.

Spēle Šauļos iesākās ar mazrezultatīvu basketbolu, pēc pirmajām desmit minūtēm rezultātam esot 14:14, taču turpinājumā rezultativitāte ievērojami uzlabojās. Pirms noslēdzošā ceturkšņa “Lietkabelis” atradās iedzinējos ar četriem punktiem, taču sīvā cīņā pateicoties veterāna Sima Jasaiša realizētajiem soda metieniem komanda spēja izcīnīt uzvaru.

Peiners laukumā devās starta pieciniekā un laukumā pavadītajās nepilnās 30 minūtēs izcēlās ar astoņiem punktiem (3/7 2p, 0/1 3p, 2/2 s.m.), piecām atlēkošajām bumbām un trīs rezultatīvām piespēlēm, kopumā savācot 12 efektivitātes punktus.

Jāatzīmē arī, ka Peiners laukumu pameta priekšlaicīgi, nopelnot piecas personīgās piezīmes.

Rezultatīvākie spēlētāji “Lietkabelis” rindās bija Darius Lavrinovičs un Lorenzo Viljamss, kuri guva 16 punktus, savukārt “Šiauliai” labā 20 punktus guva Nikolas Zeislofts.

Pusfinālā “Lietkabelis” tiksies ar Kauņas “Žalgiris” un Kedaiņu “Nevežis” pāra uzvarētāju. Šobrīd sērijā rezultāts ir 1-0 par labu Kauņas klubam, kurš nule kā izcīnīja trešo vietu ULEB Eirolīgas “Final 4” turnīrā, cīņā par bronzu uzveicot spēcīgo Maskavas CSKA.