Peiners iemet 9 punktus Eirolīgas grandam “Panathinaikos”

13/04/2017 21:42

Latvijas basketbolists Žanis Peiners ceturtdien iemeta deviņus punktus, bet viņa pārstāvētā Saloniku PAOK komanda Grieķijas regulāro čempionātu noslēdza ar smagu sakāvi.

PAOK pēdējās kārtas spēlē viesos ar 58:102 (10:26, 16:28, 18:21, 14:27) zaudēja ULEB Eirolīgas klubam Atēnu “Panathinaikos Superfoods”.

Peiners šajā mačā spēlēja 24 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no trim divpunktu metieniem, ar tādu pašu precizitāti grozā raidīja tālmetienus, kā arī realizēja visus četrus soda metienus.

Tāpat viņam trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

PAOK rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Antons Koniaris. Tikmēr Atēnu komandā 20 punktus iemeta Maikls Džeimss, bet 17 punkti Krisam Singltonam.

Grieķijas čempionātā regulārajā turnīrā pie 25 uzvarām 26 spēlēs tika Pireju “Olympiacos” un “Panathinaikos Superfoods” komandas, bet Pireju vienībai bija labāki rezultāti savstarpējās spēlēs.

Tikmēr PAOK vienība ar 14 panākumiem ieņēma piekto vietu, bet izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tai būs jātiekas ar Saloniku “Aris”, kam 15 uzvaras un ceturtā pozīcija.

PAOK komanda pagājušajā sezonā Grieķijas čempionātā izcīnīja piekto vietu regulārajā turnīrā, bet “play-off” piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfinālā. Sezonu ilgu līgumu ar Peineru vienība noslēdza pērn jūlijā, bet sezonas laikā sportists aģentūrai LETA atklāja, ka norisinās sarunas par līguma pagarināšanu.