Peiners par Porziņģi: Tas ir brīnums, ka viņš vispār spēlēja finālā

18/06/2024 20:15
Nokopēts
Kristaps Porziņģis, Žanis Peiners un Felipe Gabriels

Kādreizējais Latvijas basketbola izlases spēlētājs un basketbola eksperts Žanis Peiners komentējis Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” kļūšanu par čempioni.

“Es domāju, ka Bostona būtu uzvarējusi arī tad, ja viņš nebūtu piedalījies. Es uzskatu, Bostona bija manāmi labāka komanda. Salīdzinoši laba taktika bija [Porziņģa] laišana no soliņa. Tad uzreiz fani cēlās kājās. Viņi ļoti Kristapu atbalstīja. Zinot, ka viņš ir traumēts, atbalsts bija vēl lielāks. Nāk adrenalīns. Tas tiešām pirmajā spēlē arī nostrādāja. Arī otrajā spēlē viņš, manuprāt, nospēlēja ļoti labi. Manuprāt, viss bija kārtībā,” uzsver Porziņģa draugs.

“Mēs visi tomēr zinām, ka viņam ir plīsusi saite. Tas ir brīnums, ka viņš vispār spēlēja [finālā]. Cik es sapratu, ir jātaisa operācija. Visu cieņu, ka viņš izgāja laukumā. Arī pirmo izrāvienu viņi [“Celtics”] uztaisīja, kad viņš bija laukumā, lai arī Kristapam sanāca ielaist punktus aizsardzībā,” atgādina Peiners.

“Bostonai bija efektīvākais uzbrukums NBA vēsturē. Kristaps bija efektīvākais spēlētājs [spēlē ar muguru pret grozu] visā NBA. Tas varētu būtu būtu pietiekoši skaļš apgalvojums. Un komanda vēl beigās uzvar čempionu titulu. Liela daļa varbūt neapzinās, cik tas ir jaudīgs sasniegums,” saka bijušais basketbolists.

“Es zinu, ka viņam ir jātaisa operācija. Tas, kā viņš šodien kustējās… es neredzu īsti variantus, ka viņš varētu spēlēt izlasē. Tas īsti nav iespējams. Ja viņš būtu kustējies kā pirmajās divās spēlēs, tad būtu reālistiskāk, bet šobrīd… Tie, kuri skatījās spēli un zina, kā Kristaps kustas… Tas nebija pat 70% no viņa iespējām. Drīzāk tuvāk 50%. Un tā saite pati nesadzīs. Tur jātaisa operācija.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.52
4.5
5.75
1.49
4.57
6.23
1.36
5.42
7.48
1.45
4.66
6.73
2.9
3.1
2.55
2.3
3.7
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām