Peiners pieticīgs “Lietkabelis” zaudējumā ceturtdaļfināla mačā pret “Šiauliai”

15/05/2018 21:56
Žanis Peiners, Sportazinas.com

“Betsafe” Lietuvas basketbola līgā (LKL) zaudējumu otrajā ceturtdaļfināla spēlē piedzīvojusi Žaņa Peinera pārstāvētā Paņevežu “Lietkabelis”, kas izbraukumā atzina “Šiauliai” pārākumu.

“Lietkabelis” zaudēja visas trīs pirmās ceturtdaļas, trīs punktus atgūstot vien noslēdzošajā, kad tika noformēts spēles beigu rezultāts – 94:84 (21:17, 24:18, 27:24, 22:25).

Peiners spēli uzsāka starta pieciniekā un laukumā pavadīja 26 minūtes, kuru laikā izcēlās ar četriem punktiem (0/1 2p, 1/3 3p, 1/2 s.m.) un divām atlēkošajām bumbām, kā arī iedeva četras rezultatīvas piespēles partneriem.

Kamēr Peiners atradās laukumā, pretinieku komanda guva vien par trīs punktiem vairāk, kas bija dalīts otrais labākais rādītājs komandā.

Sērijā līdz kādas komandas trīs uzvarām rezultāts nu kļuvis 1-1.