Pekinas OS dalībnieks bobslejists Miknis kļuvis par Latvijas pēc spēka trešās basketbola līgas čempionu

12/05/2022 12:55
Matīss Miknis

Vakar par Reģionālās basketbola līgas (RBL) čempionu kļuva “Grobiņa” vienība, kuras sastāvā spēlēja arī Latvijas olimpietis Matīss Miknis.

Finālsērijas trešajā spēlē “Grobiņa” ar 81:71 pārspēja “Jaunpili”, triumfējot ar 3-0. Laukumā devās arī 29 gadus vecais Miknis, kurš laukumā pavadītajās astoņās minūtēs un 16 sekundēs izcēlās ar astoņiem punktiem, realizējot trīs no četriem metieniem no spēles, tāpat viņam trīs atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

Miknis, kurš ir Latvijas bobsleja izlases dalībnieks, šosezon RBL nospēlējis septiņus mačus.

Kā bobslejists Miknis 2019. gadā kļuva par pasaules vicečempionu četriniekos, savukārt gadu vēlāk viņš izcīnīja bronzu divniekos. Šogad viņš Latvijas olimpiskās komandas sastāvā devās uz Pekinas olimpiskajām spēlēm un bija mūsējo karognesējs noslēguma ceremonijā.

Divnieku sacensībās Miknis ar pilotu Oskaru Ķibermani ieņēma devīto vietu.  Savukārt četrinieku sacensībās Miknis kopā ar Ķibermani un stūmējiem Dāvi Spriņģi un Edgaru Nemmi izcīnīja piekto vietu, saglabājot iespēju cīnīties par bronzas medaļām līdz noslēdzošajam ceturtajam braucienam.