Peldētāja Maļuka EČ neiekļūst pusfinālā

11/08/2022 11:34
Ieva Maļuka

Latvijas peldētāja Ieva Maļuka ceturtdien Eiropas čempionātā ūdenssporta veidos peldēšanā 100 metros brīvajās stilā ieņēma 25.vietu. Priekšsacīkstēs Maļuka finišēja 56,48 sekundēs.

No 39 sportistēm Latvijas peldētāja sasniedza 25.labāko rezultātu, neiekļūstot starp labākajām 16 peldētājām, kuras nodrošināja vietu pusfinālā.

Priekšsacīkstēs 100 metrus brīvajās stilā visātrāk peldēja francūziete Šarlote Bonē, kura finišēja 53,92 sekundēs. Maļuka viņai zaudēja 2,26 sekundes.

Vīriešu peldēšanas sacensībās 37.vietu 100 metru brasā ieņēma Daniils Bobrovs, kurš priekšsacīkstēs finišu sasniedza pēc vienas minūtes un 3,21 sekundes. Ātrākais priekšsacīkstēs bija itālietis Nikolo Martinengi, kurš distanci veica 59,08 sekundēs. Kopumā uz starta devās 46 peldētāji.

Eiropas čempionātā Latviju pārstāv četri sportisti – peldētāji Maļuka, Bobrovs, Ronens Kermans, kā arī daiļlēcēja Džeja Patrika. Kontinenta meistarsacīkstes ūdenssporta veidos Itālijas galvaspilsētā Romā norisināsies līdz 21.augustam.