Peldētājai Maļukai nedaudz pietrūkst, lai labotu Latvijas rekordu 200 metros brīvajā stilā

02/03/2019 20:56

Sestdien tika noskaidroti Latvijas atklātā čempionāta uzvarētāji vēl desmit no kopumā 32 individuālajām disciplīnām.

Arī šodien atklātajā ieskaitē vairumu čempionāta medaļu izcīnīja baltkrievu sportisti, kas palika nepārspēti astoņās no 10 disciplīnām.

Vienu no retajām uzvarām Latvijas sportistiem otro dienu pēc kārtas izcīnīja Ieva Maļuka, kura 200m br./st. peldējumā tikai par nieka 18 sekundes simtdaļām atpalika no sev piederošā nacionālā rekorda šajā distancē. Tāpat Latvijas čempiones titulu pieticīgā konkurencē ieguva Patrīcija Zvīgule, kas aiz sevis atstāja Ģertrūdi Grjunbergu un Elzu Šipkovu.

Uz goda pjedestāla individuālajās disciplīnās kāpa arī Daniils Bobrovs, kurš 200m brasā piekāpās Iļjam Šimanovičam, distanci veicot divās minūtes un 16.33 sekundēs (2:16.33), kā arī Kristīna Šteina un Arina Baikova, kuras attiecīgi finišēja otrajā un trešajā vietā 100m uz muguras.

4x100m kombinētajā MIX stafetē uzvaru izcīnīja baltkrievu kvartets, kas aiz sevis atstāja SD Delfīns un Jelgavas SPS audzēkņus, savukārt 4x200m br./st. stafetē uzvara SK Delfīns meitenēm, kas pārspēja Jelgavas SPS un BJSS Rīdzene OSC dāmas. Vīru konkurencē sudrabs Valmieras BSS un bronza Jelgavas SPS komandām

95. Latvijas atklātais čempionāts Ķīpsalas peldbaseinā norisināsies līdz svētdienai un sacensību atlikušajās divās dienās tiks sadalīti 22 medaļu komplekti individuālajās disciplīnās, kā arī pieci medaļu komplekti stafešu peldējumos