Peldētājs Aleksejevs iekļūst Eiropas Jaunatnes vasaras olimpisko spēļu pusfinālā

26/07/2022 12:32
Nokopēts
Elijs Aleksejevs

Latvijas peldētājs Elijs Aleksejevs otrdien Eiropas Jaunatnes vasaras olimpisko spēļu peldēšanas sacensībās iekļuva pusfinālā. Aleksejevs 200 metru tauriņstila priekšsacīkstēs, finišējot divās minūtēs un 14,88 sekundēs, ierindojās 19.pozīcijā, nodrošinot vietu pusfinālā pēc valstīm piešķirtajām kvotām.

Savukārt Alberts Hmeļevskis 100 metru brīvā stila priekšsacīkstēs nopeldēja distanci 55,85 sekundēs, atpaliekot 4,86 sekundes no labākā rezultāta un ieņemot 45.vietu 47 peldētāju konkurencē. Vēl Nikolass Deičmans 200 metru kompleksā peldējuma priekšsacīkstēs nopeldēja distanci divās minūtēs un 12,43 sekundēs, kas ļāva ieņemt 19.vietu un būt pirmajam rezervistam uz dalību pusfinālā, kurā startēs 16.peldētāji. Tikmēr sprintere Elizabete Kociņa 100 metru priekšsacīkstēs savā skrējienā finišu sasniedza 12,34 sekundēs un ieņēma piekto vietu, nekvalificējoties pamatsacensībām.

Olimpiāde no 24. līdz 30.jūlijam norisināsies Slovākijas pilsētā Banska Bistricā un no Latvijas tajā piedalīsies 34 jaunie atlēti, pārstāvot septiņus sporta veidus – badmintonu, džudo, peldēšanu, riteņbraukšanu, tenisu, vieglatlētiku un vingrošanu. Šajās sacensībās pirmo olimpisko pieredzi guvuši arī vairāki Latvijā tagad labi zināmi olimpieši un sportisti.

Latvijas komandas sastāvs dalībai Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē:

Toms Sala, Elza Zitāne (abi – badmintons), Kristiana Jurkevica, Emīls Potapovs, Jānis Strazdiņš, Kirils Golubevs, Matīss Zeiļa, Pavels Višņovs, Maksims Bižāns (visi – džudo), Elijs Aleksejevs, Nikolass Deičmans, Alberts Hmeļevskis, Maksims Rekstens (visi – peldēšana), Olivers Jēkabs Skrapcis, Markuss Lagzdiņš, Kaspars Šalme, Beāte Bula, Līva Šlosberga (visi – riteņbraukšana), Beatrise Zeltiņa, Artūrs Žagars (abi – teniss), Anna Gabriela Hofmane, Loreta Bērziņa, Atvars Ernests Paļulis, Raits Markus, Sima Aškinezere, Kristers Kudlis, Austra Ošiņa, Elza Lazdiņa, Karīna Jansena, Nikola Innus, Jānis Stūrītis, Elizabete Kociņa (visi – vieglatlētika), Valērija Ratobiļska, Reinis Žilko (abi – vingrošana).

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.37
5.25
7.5
3.1
3.9
2.05
3.5
3.4
2.1
5.5
4.5
1.53
6.75
4.75
1.44
5.5
4.5
1.55
1.85
3.6
3.8
1.31
5.5
9.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām