Pelē atkal nonācis intensīvās terapijas nodaļā

18/09/2021 12:20

Brazīliešu futbola leģenda pēc pārciestās operācijas atkal nonācis intensīvās terapijas nodaļā, ziņo valsts plašsaziņas līdzekļi. Pelē nedēļas sākumā atklāja, ka ir pametis intensīvās terapijas nodaļu, savā “Instagram” ierakstā norādot, ka ir gatavs “spēlēt 90 minūtes plus kompensācijas laiku”, turpinot atveseļošanos.

Brazīlijas plašsaziņas līdzekļiem piektdien ziņojot, ka Pelē intensīvās terapijas nodaļā ir uzņemts atpakaļ, viņa meita Keli Nasimento sociālajos tīklos publicēja optimistisku ierakstu kopā ar sava smaidošā tēva attēlu, rakstot: “Viņš atveseļojas labi un normāli pēc šādas operācijas. Apsolu.” Nasimento piebilda: “Pēc šādas operācijas dažreiz tie ir divi soļi uz priekšu un viens – atpakaļ. Vakar viņš bija noguris un pakāpās atpakaļ. Šodien viņš spēra divus uz priekšu.”

80 gadus vecais Brazīlijas visu laiku labākais vārtu guvējs ir pavadījis laiku Sanpaulu Alberta Einšteina slimnīcā kopš operācijas, kuras laikā tika likvidēts audzējs resnajā zarnā. Pelē ir viens no tikai četriem spēlētājiem, kurš guvis vārtus četros dažādos Pasaules kausos un iesitis 77 vārtus 92 spēlēs savas valsts izlasē pirms dalības beigšanas valstsvienībā 1971.gadā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…