“Pelicans” otro reizi pārsteidz “Trail Blazers”, “Celtics” un “Raptors” turpina pefekti (VIDEO)

18/04/2018 08:54
Bostonas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačos turpinās vienu komandu dominance. Vienā no sērijām gan tā ir nedaudz negaidīta, regulārajā čempionātā sestajā vietā palikušajai Ņūorleānas “Pelicans” ar 111:102 izbraukumā apspēlējot Portlendas “Trail Blazers”, sērijā pelikāniem panākot jau 2-0.

Džrū Holidejs uguņo, “Pelicans” draud pārvērst “Trail Blazers” sezonas noslēgumu no paradīzes – murgā

Pirmajā puslaikā abas komandas mainījās ar vadības grožiem, te vienai, te otrai iegūstot NBA standartiem ne pārāk nozīmīgu vadību. Puslaika izskaņu labāk aizvadīja mājiniece “Trail Blazers”, kas lielajā pārtraukumā devās ar +5 (59:54).

Pēc 15 minūšu atpūtas “Trail Blazers” gan saņēma aukstu dušu – trešajā ceturtdaļā vienubrīd tika pieļauts 14:1 “Pelicans” izrāviens, kas viesiem pirmoreiz mačā ļāva iegūt divciparu skaitlī mērāmu vadību – 79:68.

Beigās gan “Trail Blazers” spēja atspēlēties un pat uz brīdi atgūt pārsvaru (100:99), tomēr pēdējās minūtēs neizsakāmi labāk gan uzbrukumā, gan aizsardzībā nospēlēja viesi, nodrošinot uzvaru ar 111:102.

“Pelicans” uzvaru ar 33 punktiem kaldināja Džrū Holidejs, kamēr Entonijs Deiviss guva 22 punktus un savāca 13 bumbas zem groziem.

“Celtics” bez līderiem spēj otro reizi pieveikt sīksto Milvoki “Bucks”

Teju visu spēli stabili turot apmēram desmit punktu vadību, otro uzvaru sērijā izcīnījusi arī Bostonas “Celtics”, kas šonakt ar 120:106 apspēlēja Milvoki “Bucks” vienību.

Viesus neglāba arī grieķa Džaņņa Adetokumbo sniegums – 30 punkti, astoņas rezultatīvas piespēles un deviņas atlēkušās bumbas.

Bez līderiem Kairija Ērvinga un Gordona Heivorda spēlējošajai “Celtics” līdera lomu ar 30 gūtiem punktiem uzņēmās Džeilens Brauns.

Fantastiskas pirmās 24 minūtes atnes “Raptors” 2-0 vadību sērijā

Visbeidzot pirmajā puslaikā gūstot 76 punktus, lielisku sniegumu uzbrukumā nodemonstrējusi Toronto “Raptors”, kas arī otrajā sērijas mačā neatstāja daudz cerību Vašingtonas “Wizards” – 130:116.

“Raptors” jau pirmajā ceturksnī pamanījās iekrāt 21 punkta pārsvaru (34:13), spēles gaitā pretiniekiem neļaujot piekļūt tuvāk par piecu punktu atstatumu (103:108).

Līderis ar 37 burvju grozā sabērtiem punktiem bija Demārs Derouzans. Arī šajā sērijā rezultāts ir kļuvis 2-0.

NBA izslēgšanas turnīra spēļu rezultāti

Austrumu konferences ceturtdaļfināls:

Toronto “Raptors” – Vašingtonas “Wizards” 130:119 (44:27, 32:31, 24:32, 30:29); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas “Raptors”;

Bostonas “Celtics” – Milvoki “Bucks” 120:106 (33:22, 27:29, 30:24, 30:31); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas “Celtics”;

Rietumu konferences ceturtdaļfināls:

Portlendas “Trail Blazers” – Ņūorleānas “Pelicans” 102:111 (23:25, 36:29, 19:33, 24:24); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas “Pelicans”.