“Pelicans” pārliecināti, ka Viljamsona draftēšana ļaus noturēt Deivisu komandā

Entonijs Deiviss, sportazinas.com
Entonijs Deiviss. Foto: Yahoo

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņuorleānas “Pelicans” prezidents Deivids Grifins uzskata, ka gaidāmās jauno spēlētāju ceremonijas pirmā numura iegūšana ir pietiekams arguments, lai komandā noturētu superzvaigzni Entoniju Deivisu.

“Pelicans” drafta loterijā uzsmaidīja veiksme, komandai tiekot pie pirmās izvēles, ar kuru šovasar tā varēs izvēlēties ļoti talantīgo uzbrucēju Zionu Viljamsonu, kurš tiek uzskatīts par pēdējās desmitgades lielāko jauno talantu.

Kā zināms, Deiviss iepriekš paudis vēlmi pamest komandu, lai pievienotos vienībai, kas reāli cīnītos par NBA čempiontitulu.

“Pēc iepriekšējām sarunām ar Entonija aģentu Riču Polu, esam noskaņoti optimistiski,” sarunā ar ESPN sacījis Grifins. “Mēs esam ļoti pārliecināti, ka varam radīt viņam interesantu vidi šeit. Ja uzvaras ir tas, ko viņš vēlas, tad mums ir pietiekami daudz iemeslu, lai ticētu, ka mēs to varam piedāvāt, un jau piedāvājam – šeit ir pareizā vide Entonijam, un citiem augsta kalibra spēlētājiem, kuri vēlētos būt daļa no mūsu komandas.”

Jau vēstīts, ka Deiviss iepriekš pauda vēlmi tikt aizmainītam uz citu klubu jau sezonas laikā, tomēr nedz Losandželosas “Lakers”, nedz citas komandas līdz 7. februāra plkst. 22:00 (pēc Latvijas laika) jeb maiņas termiņu beigām tā arī nespēja piedāvāt “Pelicans” pietiekami vērtīgu darījumu, kas liktu Ņūorleānas klubam jau šosezon šķirties no seškārtējā Visu zvaigžņu spēļu dalībnieka.

Deivisam ir spēkā esošs līgums arī uz 2019./20.gada sezonu, bet pēc tās basketbolists kļūs par brīvo aģentu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par