“Pelicans” piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon; Lilardam 42 punkti komandas neveiksmē

28/10/2018 10:23
Ņūorleānas Pelicans, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas deviņas spēles. Pirmo zaudējumu šajā sezonā piedzīvoja Ņūorleānas “Pelicans”, kas atzina Jūtas “Jazz” pārākumu. Tikmēr Deimians Lilards guva 42 punktus savas komandas neveiksmē.

Spēles pirmajā ceturtdaļā starp “Jazz” un “Pelicans” basketbolistiem vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda. Tomēr no otrā ceturkšņa Jūtas komanda pārņēma vadību un noturēja to līdz mača beigām. Vienubrīd rezultāta starpība pat bija +28 “Jazz” par labu.

Uzvarētāju rindās ar 28 punktiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās spānis Rikijs Rubio. 25 punkti un 14 bumbas zem groziem Rūdija Gobēra kontā, bet 22 punktus un sešas rezultatīvas piespēles guva Donovans Mičels.

Zaudētājiem 25 punktus un astoņas atlēkušās bumbas guva Nikola Mirotičs. Jāpiebilst, ka “Pelicans” līderis Entonijs Deiviss mačā nepiedalījās.

42 punktus aizvadītajā naktī guva Deimians Lilards, kura pārstāvētā Portlendas “Trail Blazers” ar 111:120 piekāpās Maiami “Heat” basketbolistiem.

“Heat” pārsvaru sāka audzēt jau pirmajā ceturtdaļā, ko uzvarēja ar +11. Turpmākajā spēles daļā “Heat” vienība turpināja dominēt, līdz ceturtajā ceturtdaļā “Trail Blazers” spēja atspēlēties un pat izvirzīties vadībā. Tomēr mača beigas veiksmīgāk nospēlēja Maiami vienība un svinēja trešo uzvaru sezonā.

Lilardam bez 42 punktiem vēl septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. Tikmēr uzvarētājiem 28 punktus un piecas rezultatīvas piespēles guva slovēnis Gorans Dragičs.

Pirmo zaudējumu šosezon piedzīvoja Detroitas “Pistons”, kas ar 89:109 atzina Bostonas “Celtics” pārākumu.

Bostonieši pārņēma vadību spēles pirmajā ceturtdaļā un neatdeva to visu atlikušo spēli. Vienubrīd rezultāta starpība pieauga pat līdz 29 punktiem.

Uzvarētājiem 19 punktus guva Džeilens Brauns, bet 18 punktus un astoņas atlēkušās bumbas pievienoja Markuss Moriss. Zaudētāju rindās 18 punkti un astoņas bumbas zem groziem Andrē Dramonda kontā.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Detroitas “Pistons” – Bostonas “Celtics” 89:109 (21:30, 20:33, 26:21, 22:25);

Ņūorleānas “Pelicans” – Jūtas “Jazz” – 111:132 (31:28, 18:36, 33:38);

Atlantas “Hawks” – Čikāgas “Bulls” 85:97 (25:22, 19:19, 19:26, 22:30);

Klīvlendas “Cavaliers” – Indiānas “Pacers” 107:119 (30:30, 25:30, 28:28, 24:31);

Filadelfijas “76ers” – Šarlotas “Hornets” 105:103 (32:28, 31:34, 20:23, 22:18);

Memfisas “Grizzlies” – Fīniksas “Suns” 117:96 (26:18, 42:25, 19:28, 30:25);

Maiami “Heat” – Portlendas “Trail Blazers” 120:11 (33:22, 24:20, 32:37, 31:32);

Milvoki “Bucks” – Orlando “Magic” 113:91 (30:25, 35:26, 28:17, 20:23);

Sanantonio “Spurs” – Losandželosas “Lakers” 110:106 (29:36, 25:24, 33:28, 23:18