“Pelicans” treneris: Būtiskākais, kas mums no Daira Bertāna vajadzīgs, ir viņa snaipera iemaņas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans” treneris Maikls Rafins raidījumam “Sporta Studija” izteicās, ka būtiskākais, ko vienība sagaida no Daira Bertāna, ir viņa snaipera iemaņas.

Bertāns aizvadītās sezonas izskaņā negaidīti debitēja NBA, pievienojoties “Pelicans” vienībai. Viņam gan kopumā neizdevās parādīt spožu sniegumu, bet jūnija sākumā latvietis kopā ar Kristapu Porziņģi, Rodionu Kurucu un savu brāli Dāvi Bertānu piedalījās pirmajā “Basketball Without Borders” nometnē Latvijā.

“Dairis paveica labu darbu, iekļaujoties komandā,” sacīja Rafins. “Pievienoties jaunai komandai sezonas laikā ir grūti. Dairis bija pieradis pie cita spēles stila. Ņūorleānā spēlētāji visu sezonu atstrādāja kombinācijas, tomēr viņš padarīja labu darbu un adaptējās situācijai.”

Dairis tika galā ar saviem izaicinājumiem un zinu, ka viņš vēlējās labāku ienākšanu NBA, bet viņa pienesums sezonas beigās bija gana produktīvs. Sezonas gaitā viņš spēja demonstrēt arvien labāku sniegumu un pielāgoties jaunajai videi. Pierast pie NBA spēles stila prasa laiku, bet viņam tas bija jāizdara mēneša laikā,” turpināja Rafins.

“Nākamsezon sagaidām, ka Dairis turpinās rādīt savu augsto tālmetienu precizitāti, jo tā ir svarīgākā lieta, kas mums no viņa ir vajadzīga. Zinu, ka viņš šajā vasarā smagi strādās, jo ir cīnītājs un īsts profesionālis. Domāju, ka viņš komandā atgriezīsies gatavs,” sacīja treneris.

Bertāns NBA šobrīd aizvadījis 12 mačus, vidēji gūstot 2,8 punktus. Viņam gan NBA nesekmējās ar tālmetienu realizēšanu, jo regulāro sezonu viņš pabeidza vien ar 29,5%.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par