“Pelicans” treneris: Mums vairāk jāļauj spēlēt Zionam

Zions Viljamsons, sportazinas.com
Zions Viljamsons | Foto: Bill Baptist/NBAE

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Ņuorleānas “Pelicans” galvenais treneris pēc zaudējuma Hjūstonas “Rockets” atzina, ka komandai uzbrukumā nepieciešams vairāk meklēt Zionu Viljamsonu.

“Mēs neizpildījām to, kas mums bija jāizdara. Mums vairāk jāļauj spēlēt Zionam. Man jāsaka, ka nevar būt tā, ka Zions četras minūtes spēlē nepieskaroties bumbai, tā ir mana vaina. Es uzņemos atbildību, tas ir kaut kas tāds, kam turpmāk vairs nevajadzētu atkārtoties,” pēc spēles savu komentāru sniedza Džentrijs.

Atbildot uz jautājumu, vai komandai ir vienkārši saprast, kā jāspēlē kopā ar Viljamsonu treneris teica: “Es domāju šeit nav runa par spēlēšanu kopā, bet gan par izdomu. Viņam ir priekšrocības un mums jāatrod veids kā tās izmantot. Mums ir nepieciešami, lai viņš spēlē ar bumbu arī ceturtajā ceturtdaļā.”

Viljamsons spēlē pret “Rockets” sakrāja “double-double” gūstot 21 punktu un izcīnot 10 atlēkušās bumbas. Ņuorleāna tieši ceturtajā ceturtdaļā zaudēja iegūto pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu.

Pats Zions nevainoja treneri un komandas biedrus par spēli noslēdzošajā spēles ceturtdaļā: “Es neko nevaru viņiem pārmest. Visi metieni bija labi un sagatvoti. Mums jāturpina mācīties un doties uz priekšu.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par