“Pelicans” treneris oponē vairākumam: Mēs būsim gatavi sākt sezonu jebkurā datumā

Stens van Gandijs
Stens van Gandijs | Foto: Gregory Shamus / Getty Images / Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņūorleānas “Pelicans” galvenais treneris atklājis, ka viņa vadītā vienība būs gatava uzsākt 2020./2021. gada sezonu arī decembrī.

Iepriekš ziņots, ka NBA uzsākusi pārrunas ar spēlētāju arodbiedrību par sezonas sākšanu 22. decembrī. Tomēr tik agri tā tomēr varētu nesākties, vēstīja žurnālists Kriss Heinss. “Basketbolisti izdara spiedienu uz līgu, lai turnīra pirmais mačs notiktu 18. janvārī, savukārt brīvo aģentu tirgus varētu sākties 1. decembrī.”

Ja komandas laukumā tiešām dosies jau decembra beigās, tad pārtraukums starp divām sezonām būs mazāks par trīs mēnešiem. Tas varētu novest pie situācijas, ka līgas zvaigznēm būs nepieciešama papildus atpūta. Par šāda scenārija iespējamību savā “Twitter” kontā brīdināja Losandželosas “Lakers” basketbolists Džareds Dadlijs.

“Šovs turpināsies, bet neraudiet, kad zvaigznes nebūs redzamas televīzijā. Tas attiecas uz komandām, kuras aizvadījušas pilnu sezonu,” viedokli pauda NBA čempions.

Tikmēr van Gandijs nepiekrita šādam viedoklim, norādot, ka “Pelicans” uzsāks sezonu tad, kad to teiks NBA. “Mēs būsim gatavi sacensties jebkurā laikā, jebkurā vietā un jebkādos apstākļos. Sāksim treniņu nometni tieši tad, kad mums teiks to darīt. Šāda pieeja jāsaglabā sezonas laikā. Divas spēles divu dienu laikā, saspringts grafiks – nekādu attaisnojumu. Būsim gatavi spēlēt pie jebkādiem apstākļiem,” teica “Pelicans” stūrmanis.

Van Gandijs par Ņūorleānas kluba treneri kļuva pirms nedēļas, aizvietojot atlaisto Alvinu Džentriju. Van Gandija pēdējā darba vieta bija Detroitas “Pistons”.

Jāatzīmē, ka “Pelicans” savu pēdējo spēli aizvadīja 13. augustā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par