“Pelicans” un “Warriors” diskutējušas par iespējamo maiņu; divi citi klubi vēlas iegūt Rouzu

26/01/2021 22:49

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans” un Goldensteitas “Warriors” diskutējušas par maiņu, kurā viena no centrālajām figūrām bija plānots Goldensteitas uzbrucējs Kellijs Ūbre, ziņo “The Athletic” insaideris Šams Šaranija.

Sarunas par iespējamo Ūbres aizmainīšanu pagaidām ir apstājušās, jo tas esot bijis viens no scenārijiem, raksta Šaranija, kurš uzzinājis, ka “Pelicans” arvien vairāk saņem zvanus no komandām, kuras vēlas iegūt aizsargus Lonzo Bolu un Džonatanu “JJ” Rediku. “Pelicans” esot atvēra darījumiem un abi spēlētāji ir pieejami maiņām. Šāds darījums dotu lielāku spēles laiku gados jaunajiem aizsargiem Nikeilam Aleksandram-Vokeram un Kiram Luīsam.

Tāpat Ņujorkas “Knicks” un Losandželosas “Clippers” ir ieinteresētas pastiprināties ar Detroitas “Pistons” veterānu Deriku Rouzu, informē Šaranija. “Knicks” galvenajam trenerim Tomam Tibodo ir liela pieredze, strādājot ar Rouzu Čikāgas “Bulls” un Minesotas “Timberwolves” vienībās.

Interese no citām komandām augusi arī par Atlantas “Hawks” vienu no līderiem Džonu Kolinsu, kurš aizvadītajā starpsezonā noraidīja līguma pagarinājuma piedāvājumu. “Hawks” viņam nepiedāvāja maksimālo līgumu, ar ko Kolinss nebija apmierināts, tādēļ viņš pēc šīs sezonas kļūs par ierobežoti brīvo aģentu.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…