“Pelicans” uzvaru pār Hjūstonu aizēno nopietns Kazinsa savainojums (VIDEO)

27/01/2018 10:05

Uzvaru pār spēcīgo Hjūstonas “Rockets” komandu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcīnīja Ņuorleanas “Pelicans” basketbolisti, tomēr panākumu aizēnoja viena no komandas līderiem Demarkusa Kazinsa trauma.

Kā vēsta ESPN, tad Kazinsam plīsusi Ahileja cīpsla, kas nozīmē, ka viņš visdrīzāk šajā sezonā vairs laukumā nedosies.

“Pelicans” aizvadīja labu otro ceturksni, kad spēja sasniegt pat 15 punktu pārsvaru. Uzņemto kursu mājinieki turpināja otrajā spēles pusē, kad trešajā ceturtdaļā viņu pārsvars sasniedza jau 20 punktu atzīmi, tomēr “Rockets” nepadevās un Krisa Pola spārnoti veica atspēlēšanos – ceturtaja ceturksnī jau tablo vairākas reizes rādīja neizšķirtu rezultātu.

Spēlēs pēdējās minūtēs veiksme bija “pelikāņu” sabiedrotā, bet “Rockets” līderis Džeimss Hārdens aizmeta garām izšķirošo tālmetienu, kurš varēja rezultātu atkal izlīdzināt.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija otrs Ņuorleānas “tornis” – Entonijs Deiviss, kurš atzīmējās ar 27 gūtiem punktiem, bet zem groziem izcīnīja 11 bumbas. Ar “double-double” atzīmējās arī savainotais Kazinss – 15 punkti un 13 atlekušās bumbas, bet saspēles vadītājs Drū Holidejs pievienoja 21 punktu un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Rockets” rindās atzīstamu sniegumu demonstrēja saspēles vadītājs Kriss Pols, kurš guva 38 punktus un ar astoņām rezultatīvām piespēlēm apgādāja partnerus. “Rockets” līderis Džeimss Hardens guva 23 punktus un pievienoja 11 rezultatīvas piespēles, bet aizsargs Ēriks Gordons, kurš spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, guva 27 punktus.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta piektdienas spēļu rezultāti:

Šarlotes “Hornets” – Atlantas “Hawks” 121:110 (30:26, 31:26, 29:34, 31:24);

Klīvlendas “Cavaliers” – Indiānas “Pacers” 115:108 (38:31, 35:29, 24:20, 18:28);

Toronto “Raptors” – Jūtas “Jazz” 93:97 (24:30, 24:15, 21:30, 24:22);

Čikāgas “Bulls” – Losandželosas “Lakers” 103:108 (25:32, 32:30, 15:22, 31:24);

Memfisas “Grizzlies” – Losandželosas “Clippers” 100:109 (20:24, 30:34, 26:25, 24:26);

Milvoki “Bucks” – Bruklinas “Nets” 116:91 (33:15, 25:20, 23:37, 35:19);

Ņūorleānas “Pelicans” – Hjūstonas “Rockets” 115:113 (29:30, 37:23, 24:27, 25:33);

Dalasas “Mavericks” – Portlendas “Trail Blazers” 93:107 (25:17, 19:35, 24:23, 25:32);

Sanantonio “Spurs” – Filadelfijas “76ers” 78:97 (13:25, 18:25, 30:31, 17:16);

Fīniksas “Suns” – Ņujorkas “Knicks” 85:107 (23:33, 26:20, 18:28, 18:26).