“Penguins” 13 vārtu spēlē pārspēj “Flyers”, otrajā kārtā tiek arī “Predators”

23/04/2018 08:36
Pitsburgas Penguins Sportazinas.com

Svētdien Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) aizvadītas divas pirmās kārtas izslēgšanas spēles. Dalību otrajā kārtā nodrošinājušas Pitsburgas “Penguins” un Nešvilas “Predators” vienības, kas sērijā guva ceturtos panākumus pret “Flyers” un “Avalanche” komandām.

Ļoti rezultatīva spēle izvērtās starp Pitsburgas “Penguins” un Filadelfijas “Flyers” komandām. Pērnā gada čempione “Penguins” 13 vārtu duelī ar 8:5 pieveica “Flyers” hokejistus. Katrā no diviem pirmajiem periodiem abas komandas bija iemetušas pa četriem vārtiem un rezultāts uz tablo vēstīja 4:4. Tomēr teicamu spēles pēdējo nogriezni izdevās aizvadīt Pitsburgas hokejistiem, kuri guva vēl četrus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:5.

Uzvarētāju rindās ļoti raženu sniegumu nodemonstrēja uzbrucējs Džeiks Gencels, kurš guva četrus (!!!) vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr Sidinijam Krosbijam un Krisam Letangam pa trim punktiem – 1+2 un 0+3. Savukārt “Flyers” vienībā varenu spēli parādīja Šons Kuturjē, kuram arīdzan pieci punkti – (3+2). Nākamajā kārtā “Penguins” spēkosies ar “Capitals” – “Blue Jackets” pāra uzvarētāju.

Dalību otrajā kārtā nodrošinājusi pērnā gada fināliste “Predators”, kura neatstāja nekādas cerības “Avlanche” hokejistiem, tos sakaujot ar 5:0. Nešvilas komanda parādīja stabilu sniegumu visa mača garumā. Katrā no pirmajiem diviem periodiem, iemetot pa divām ripām Kolorādo komandas vārtos, bet pēdējā periodā, pievienojot vēl vienu.

Pārliecinošu spēli “Predators” vārtos parādīja somu vārtu vīrs Peka Rinne, kurš prata atvairīt visus 22 “Avalanche” hokejistus raidījumus. Uzvarētāju rindās ar trim rezultativitātes punktiem atzīmējās Niks Bonino (1+2). Savukārt sliktu spēli aizvadīja Kolorādo vienības zviedru aizsargs Gabriels Landeskugs, kuram lietderības koeficietns -4, tikmēr uzbrucējam Nātanam Makinonam -3. Nākamajā kārtā “Predators” vienību gaida duelis ar Vinipegas “Jets” hokejistiem.