“Penguins” apskatnieks par Bļugeru: Viņš ir perfekts ceturtās maiņas centrs!

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Teodors Bļugers | Foto: Pitsburgas "Penguins"

Nacionālās hokeja līgas () komandas Pitsburgas “Penguins” eksperts Džošs Johe ir pārliecināts, ka vienībai nevajadzētu atvadīties no uzbrucēja Teodora Bļugera, jo viņš iederas šajā komandā.

Johe sastādījis sarakstu ar spēlētājiem, kurus “Penguins”, visdrīzāk, varētu aizmainīt vai neparakstīt jaunus līgumus un kurus noteikti vajadzētu paturēt sastāvā.

“Neaizskaramo” kategorijā iekļuvuši Sidnijs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins, Džeiks Gencels, Džons Marino, Braiens Dumolins, Tristans Džarijs un Samuels Pulins.

Savukārt nākamajā kategorijā Johe izvietojis spēlētājus, kurus vajadzētu paturēt sastāvā un kuru došanās prom ir mazticama. Tajā ticis Bļugers, viņa maiņas partneris Brendons Tanevs, kā arī Džeisons Zakers, Braiens Rasts, Markuss Petersons, Pjērs-Olivjē Žozefs, Natans Ligeirs un Čads Ravedels.

“Bļugers ļoti labi iederas “Penguins” sastāvā,” raksta Johe. “Viņš smagi strādā un kļūst arvien labāks, turklāt Teodors ir lēts spēlētājs – viņš ir perfekts ceturtās maiņas centrs.”

Bļugera maiņa ar Tanevu un Zeku Astonu-Rīzu ir stabilāka “Penguins” komandā, kā arī viena no stabilākajām visā NHL. Neskatoties uz to, Johe uzskata, ka Astons-Rīzs varētu būt potenciālais maiņas kandidāts, jo uz viņu līdz šim tikušas liktas lielākas cerības. “Domāju, ka viņš paliks Pitsburgā, bet nevajag brīnīties, ja Astons-Rīzs tomēr tiks iesaistīts maiņā.”

Bļugeram ir līgums ar “Penguins” vēl uz vienu sezonu, bet tad viņš kļūs par brīvo aģentu. Viņam šī bija pirmā pilnvērtīgā sezona NHL, kurā latvietis 69 spēlēs atzīmējās ar 22 (9+13) punktiem, kā arī kļuva par vadošo Pitsburgas mazākuma speciālistu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par