“Penguins” ar 7:0 sagrauj Otavu un tuvojas Stenlija kausa finālam

22/05/2017 07:52

Pašreizējā turnīra čempione Pitsburgas “Penguins” svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences piektajā spēlē savā laukumā ar 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) sagrāva Otavas “Senators”.

Pēc šī panākuma “Penguins” sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 3-2 un nonākusi vairs tikai viena panākuma attālumā līdz Stenlija kausa finālam.

“Penguins” jau pirmajā trešdaļā veica ievērojamu ofensīvu un guva četrus vārtus, kamēr “Senators” tā arī neatradās nekādi pretargumenti mājinieku spēlei. Kopumā Pitsburgas komanda viesu vārtos šajā cīņā raidīja septiņas ripas, bet jau pēc pirmās trešdaļas Otavas klubs bija spiests veikt vārtsargu rokādi.

Mājinieku rindās ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jevgēņijs Malkins un Kārters Raunijs, kamēr ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās uzreiz četri hokejisti – Braiens Rasts, Sidnijs Krosbijs, Fils Kesels un Trevors Deilijs.

Tikmēr “Penguins” vārtsargs Mets Marejs šajā mačā atvairīja visus 25 pretinieku metienus.

Šīs sērijas nākamais mačs, kas var būt arī pēdējais, notiks otrdien Otavā.

Savukārt Rietumu konferences finālā Nešvilas “Predators” ar 3-2 ir vadībā pret Anaheimas “Ducks”.