“Penguins” ĢM par Bļugera aizsargāšanu: Mums bija nepieciešams dziļums centru pozīcijā

23/07/2021 14:58
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” ģenerālmenedžeris Rons Hekstols pastāstījis, ka lēmums par Teodora Bļugera un Džefa Kārtera iekļaušanu aizsargāto hokejistu sarakstā pirms paplašināšanās drafta tika pieņemts, izvērtējot situāciju ar centra spēlētājiem komandā, raksta “Pittsburgh Tribune Review”.

Jau ziņots, ka vakar norisinājās paplašināšanās drafts, ar kura palīdzību līgas debitante Sietlas “Kraken” sastāvam piesaistīja 30 hokejistus. Pirms tam visas komandas, tajā skaitā “Penguins”, izveidoja aizsargāto hokejistu sarakstus. Pitsburga tajā iekļāva Kārteru un Bļugeru, taču neiekļāva latviešu uzbrucēja maiņas biedru Brendonu Tanevu, kuru arī izvēlējās Sietlas komanda.

Lēmums aizsargāto hokejistu sarakstā iekļaut piecus centra spēlētājus, tajā skaitā Bļugeru un Kārteru, tika pieņemts tādēļ, ka joprojām nav skaidrības komanda zvaigznes Jevgēņija Malkina veselības stāvokli. “Tas noteikti mūs ietekmēja. Par Malkina gatavību sezonai vēl ir šaubas. Kad mēs skatījāmies uz mūsu centriem, mēs runājām par dziļuma nepieciešamību šajā pozīcijā. Daudz kas mūs ietekmēja, un arī situācija ar Malkinu ir viens no faktoriem,” teica Hekstols.

Iepriekš vēstīts, ka īsi pirms paplašināšanās drafta Pitsburga parakstīja jaunu divu gadu līgumu ar Bļugeru. Uzbrucēja alga par sezonu būs 2,2 miljoni dolāru, kas ir trīsreiz vairāk nekā viņš pelnīja iepriekšējās divās sezonās, kad viņa alga bija 750 tūkstoši dolāru.

Aizvadītajā sezonā Bļugers atkārtoja savu sezonas rezultativitātes rekordu NHL, 43 mačos gūstot septiņus vārtus un izdarot 15 piespēles – kopā 22 punkti. Sešās Stenlija kausa cīņās viņš pie punktiem netika.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām