“Penguins” izcīna smagu uzvaru bez rezervē noliktā Bļugera (VIDEO)

20/02/2019 06:55

Ceturto panākumu pēdējās piecās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs izcīnījusi Pitsburgas “Penguins”, kas viesos noturēja smagu uzvaru pār Ņūdžersijas “Devils” vienību – 4:3.

Jāatzīmē, ka šonakt ārpus pingvīnu pieteikuma galvenā trenera Maika Salivana lēmuma dēļ palika latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš NHL sezonā aizvadītajās deviņās spēlēs izcēlies ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Rezultatīvā pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, “Penguins” hokejistiem divas reizes atspēlējot minimālu deficītu uz rezultāta tablo – 2:2.

Izšķirošais izrādījās otrais periods, kurā divus bezatbildes vārtus spēja gūt viesi, iegūstot divu vārtu pārsvaru (4:2).

Savukārt trešajā periodā jau dominēja mājinieki (metienu attiecība 16:8 par labu “Devils” komandai), vienus vārtus spējot atgūt, taču tāpat samierinoties ar to, ka uzvaru spēlē noturēja “Penguins”.

Līdz ar to “Penguins” ar 60 mačos nopelnītu 71 punktu pacēlās uz sesto vietu Rietumu konferencē.

Nākamajā cīņā naktī uz 22. februāri pingvīni savā laukumā uzņems Sanhosē “Sharks” vienību.