“Penguins” izlaiž pārsvaru, bet izcīna uzvaru; Bļugers aktīvs spēka spēlē

29/12/2019 04:59

Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” šonakt savu skatītāju priekšā ar 6:4 (3:0, 1:3, 2:1) pārspēja Nešvilas “Predators” hokejistus.

Tādējādi iepriekšējās septiņās spēlēs “pingvīni” tikuši pie sešiem panākumiem. Arī vakar “Penguins” guva panākumu, kad ar “Predators” cīnījās Nešvilā.

“Penguins” spēli iesāka pārliecinoši, gūstot trīs vārtus pēc kārtas, liekot viesiem no Nešvilas veikt vārtsargu maiņu: pamatvārsargu somu Peku Rinni pēc pirmās trešdaļas nomainīja viņa tautietis Juse Saross.

Cīņas otrajā periodā “Predators” spēja atgriezties spēlē, samazinot rezutāta starpību līdz minimumam, bet trešā perioda vidū Mikelam Grandlundam panākot arī neizšķirtu uz tablo – 4:4.

Uzvaras vārtus “pingvīnu” rindās guva Džeks Gencels, esot rezultatīvs vairākuma izspēlē, bet sestos komandas vārtus guva Brendons Rasts, kad viesi jau vārtsargu bija nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju.

Ar četriem rezultativitātes punktiem izcēlās “Penguins” uzbrucējs Brendons Rasts, kurš guva divus vārtus un pievienoja divas piespēles, bet Krievijas hokeja spīdeklis Jevģenijs Malkins atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers spēlēja komandas trešajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Zeku Astonu-Rīdu un Brendonu Tanevu.

Bļugers uz ledus pavadīja 12:31 minūtes (0:42 mazākumā), izdarīja divus metienus pa sāncenšu vārtiem, kā arī izdarīja trīs spēka paņēmienus. Bļugers uzvarēja 40 procentos iemetienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā 25 gadus vecais Bļugers aizvadījis 38 spēles, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.