“Penguins” pagarina līgumu ar Bļugera konkurentu un vienaudzi

Zeks Astons-Rīzs, sportazinas.com
Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komanda Pitsburgas “Penguins” pagarinājusi līgumu ar latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera tiešo konkurentu uz vietu galvenās komandas sastāvā Zeku Astonu-Rīzu, ziņo klubs.

Vienvirziena līgums ar 24 gadus veco uzbrucēju Astonu-Rīzu noslēgts uz divām sezonām, kuras laikā viņš ik sezonu saņems vidēji vienu miljonu dolāru.

Astons-Rīzs ir tikai piecas dienas vecāks par Bļugeru, taču viņš, līdzīgi kā latvietis, cīnās par vietu galvenās komandas sastāvā.

Jau ziņots, ka iepriekš “Penguins” noslēdza divu gadu vienvirziena līgumu ar Bļugeru. Līdz ar to viņam un Astonam-Rīzam līguma ilgums un tips ir identisks.

Gan Bļugers, gan Astons-Rīzs var spēlēt centra un malējo uzbrucēju pozīcijās. Bļugers, kurš allaž spēlējis centrā, aizvadītajā sezonā arvien biežāk darbojās malā.

Ja Astons-Rīzs NHL debitēja 2017./18. gada sezonā, tad Bļugers debiju piedzīvoja vien aizvadītajā sezonā. Amerikānis līdz šim NHL nospēlējis 59 mačus un sakrājis 23 (12+11) punktus, kamēr Bļugeram 28 cīņās 10 (6+4) punkti.

“Penguins” sastāvā gan notikušas būtiskas izmaiņas, jo klubs aizmainīja vienu no vadošajiem uzbrucējiem Filu Keselu, kā arī atbrīvojās no aizsarga Olli Mātas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par