“Penguins” sērijas pret “Rangers” sestajā spēlē būs jāiztiek bez kapteiņa Krosbija

13/05/2022 19:10
Sidnijs Krosbijs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandai Pitsburgas “Penguins” Stenlija kausa pirmās kārtas sestajā spēlē būs jāiztiek bez kapteiņa Sidnija Krosbija.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences pirmās kārtas piektās spēles pret Ņujorkas “Rangers” otrajā periodā Krosbijs pēc pretinieku spēka paņēmiena pameta laukumu un vairs tajā neatgriezās. Tobrīd “Penguins” atradās vadībā ar 2:0, taču spēle noslēdzās ar zaudējumu ar 3:4, pingvīniem nespējot pielikt punktu sērijā.

Kā atklājis Pitsburgas komandas galvenais treneris Maiks Salivans, sestajā mačā Krosbijs nebūs pieejams. Pagaidām nav skaidrs, cik nopietns ir kanādieša savainojums un vai šajā sērijā viņš dosies laukumā.

Sestais mačs starp “Penguins” un “Rangers” notiks gaidāmajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. Pašlaik rezultāts sērijā ir 3-2 par labu Teodora Bļugera pārstāvētajiem pingvīniem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
24/05/2022 14:35

Latvija varonīgi cīnās, taču ielaiž vārtus mazākumā un noslēdz dalību PČ

Latvijas vīriešu hokeja izlase pasaules čempionātu Tamperē otrdien beidza ar zaudējumu Zviedrijas valstsvienībai, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties. Latvija piekāpās Zviedrijai ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Spēles pirmajā trešdaļā ripu uzbrukuma zonā vairāk…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…