“Penguins” turpina lieliski – septītā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

03/01/2019 09:58

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) septīto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši Pitsburgas “Penguins” hokejisti, kuri izbraukumā ar 7:2 sagrāva Ņujorkas “Rangers” vienību. “Pingvīni”, kuri ļoti neveiksmīgi bija iesākuši šo sezonu, esot līgas kopvērtējuma tabulas lejasgalā, tagad pakāpušies jau uz ceturto vietu Rietumu konferencē.

Pirmajā periodā abas komandas nespēja gūt vārtus, bet spēles otrajā trešdaļā viesi nepilnās septiņās minūtēs izcēlās ar trīs vārtu guvumiem, ieliekot pamatus pārliecinošai uzvarai. Ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās pieci “Penguins” hokejisti: aizsargs Kriss Letangs un uzbrucēji Sidnijs Krosbijs, Jevgenijs Malkins, Džeks Gencels un Dominiks Simons, bet Patrikam Hornkvistam divas piespēles.

Zaudējumu sērijas turpināja Arizonas “Coyotes” un Kolorado “Avalanche” vienības, kuras, attiecīgi, piekāpās Edmontonas “Oilers” un Sanhose “Sharks”. Arizonas hokejistiem tas bija jau septītais “zāģis” pēc kārtas, kamēr Kolorado vienības neveiksmju sērija izaugusi līdz sešām spēlēm.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Detroitas “Red Wings” – Kalgari “Flames” 3:5 (2:0, 1:3, 0:2);

Ņujorkas “Rangers” – Pitsburgas “Penguins” 2:7 (0:0, 1:4, 1:3);

Otavas “Senators” – Vankūveras “Canucks” 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) – pagarinājumā;

Dalasas “Stars” – Ņūdžersijas “Devils” 5:4 (1:1, 3:3, 1:0);

Arizonas “Coyotes” – Edmontonas “Oilers” 1:3 (1:0, 0:2, 0:1);

Kolorādo “Avalanche” – Sanhosē “Sharks” 4:5 (1:2, 1:3, 2:0).