Perišičs ar diviem vārtiem papildlaikā nodrošina “Inter” uzvaru Itālijas kausa izcīņā

12/05/2022 09:33
Ivans Perišičs

Ivans Perišičs, gūstot divus vārtus papildlaikā, trešdien Romā nodrošināja Milānas “Inter” triumfu Itālijas kausa izcīņā. “Inter” pagarinājumā ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) uzvarēja Turīnas “Juventus”, izcīnot Itālijas kausu astoto reizi kluba vēsturē.

Milānas vienību jau mača septītajā minūtē vadībā izvirzīja Nikolo Barella. Savukārt otrā puslaika ievadā divu minūšu laikā vadību pārņēma “Juventus”. Vispirms mača 50.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Alekss Sandro, kura piemēram sekoja Dušans Vlahovičs un raidīja “Inter” vārtos vēl vienu bumbu.

“Inter” izdevās panākt neizšķirtu vien desmit minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzi soda sitienu izpildīja Hakans Čalhanolu. Spēles turpinājumā pagarinājuma pirmajā pusē ar vēl vienu precīzu soda sitienu milāniešus vadībā izvirzīja Ivans Perišičs, kurš pēc četrām minūtēm guva otros vārtus un panāca jau rezultātu 4:2.

“Inter” pusfinālā pārspēja “AC Milan”, kamēr “Juventus” guva panākumu pār Florences “Fiorentina”. Pagājušajā sezonā Itālijas kausa izcīņā triumfēja “Juventus”, kas kopā Itālijas kausu ir izcīnījusi 14 reizes un ir turnīra titulētākā komanda.