Perkinss rāda latviešu valodas zināšanas un sajūsminās par Porziņģa sniegumu

08/06/2024 09:47
Nokopēts
Kendriks Perkinss un Kristaps Porziņģis

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs un tagadējais eksperts Kendriks Perkinss sarunā “NBA on ESPN” raidījumā veltījis labus vārdus Bostonas “Celtics” spēlētājam Kristapam Porziņģim.

Jau vēstīts, ka “Celtics” naktī uz piektdienu NBA finālsērijas pirmajā spēlē ar rezultātu 107:89 pārspēja “Mavericks”. Viens no “Celtics” galvenajiem varoņiem savā finālu debijā bija tieši Porziņģis, kurš pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma atgriezās laukumā un pret savu bijušo komandu demonstrēja spilgtu sniegumu, ar lielisku precizitāti gūstot 20 punktus, izcīnot sešas atlēkušās bumbas un bloķējot trīs metienus.

Jāatgādina, ka pašam Perkinsam tieši “Celtics” organizācija ir ļoti nozīmīga, jo viņš tajā spēlēja no 2003. līdz 2011. gadam. Ar Bostonas komandu viņš 2008. gadā kļuva par NBA čempionu.

Perkinsam tika lūgts raksturot Porziņģa sniegumu pirmajā finālspēle. “Turpiniet,” latviešu valodā teica bijušais basketbolists. “Ziniet, ko tas nozīmē? Tas ir latviski un nozīmē “carry on”,” kolēģiem skaidroja Perkinss. “Neviens negaidīja, ka Porziņģis iznāks laukumā pēc tik ilgas pauzes un gūs 18 punktus pirmajā puslaikā. Viņa ietekme aizsardzībā bija iespaidīga. Viņš ir iemesls, kāpēc komanda uzvarēja šo spēli. Porziņģi noteica toni, jo, kad viņš uznāca laukumā, tad Bostonas pārsvars palielinājās.”

Tāpat savu viedokli izteica vēl viens bijušais NBA spēlētājs Ričards Džefersons. “Pavisam noteikti, ka Porziņģis bija svarīgākais “Celtics” spēlētājs, ar kādu enerģiju viņš spēlēja. Uzskatu, ka kopumā sērijā viņš ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, bet nedomāju, ka pati svarīgākā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.25
3.75
1.68
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām