Pērnie finālisti soļa attālumā līdz otrajai kārtai, “Jets” viesos izlīdzina sēriju (VIDEO)

17/04/2019 09:22
Vegasas

Iepriekšējās sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa fināliste Vegasas “Golden Knights” otrdien nonāca vienas uzvaras attālumā no šīs sezonas turnīra otrās kārtas sasniegšanas.

“Golden Knights” Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sagrāva Sanhosē “Sharks”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Lasvegasas komandā ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Makss Pačoreti, bet trīs reizes vārtu guvumos asistēja Railijs Smits.

Vārtsargs Marks Andrē Flerī atvairīja visas 28 pretinieku mestās ripas, 15.reizi karjerā Stenlija kausa izcīņas mačā nostāvot “sausā”. Viņš pēdējās trīs spēlēs atvairījis 87 no 93 metieniem.

“Golden Knights” jau ceturtdien var nodrošināt vietu Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā, kuru pērn sasniedza pārspējot tieši “Sharks” hokejistus.

Tikmēr Vinipegas “Jets” Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā duelī viesos ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Sentluisas “Blues”, sērijā panākot neizšķirtu 2-2.

“Jets” Sentluisā ieradās ar diviem zaudējumiem, bet tagad izlīdzinājusi rezultātu sērijā. Ceturtajā spēlē uzvaras vārtus pagarinājumā guva Kails Konors.

Kā zināms, neveiksmīgu sniegumu nodemonstrējusi Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas sērijā ar 0-4 kapitulēja Ņujorkas “Islanders” priekšā. Bļugers piedalījās trijos no četriem “play-off” mačiem.

Savukārt lielākā pārsteiguma autore pagaidām ir Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jacket”, kas sērijā atstāja “sausā” NHL regulārās sezonas pārliecinošo uzvarētāju Tampabejas “Lightning”.

Merzļikins šobrīd ir komandas trešais vārtsargs un aizvada individuālus treniņus. Paredzams, ka viņš debiju NHL piedzīvos nākamjā sezonā.