Personības degradācija, kauns klausīties un nav pat mazākā IQ – sporta sabiedrība vērtē Brieža izteikumus

02/10/2022 11:47
Nokopēts
Mairis Briedis

Latviesu bokseris Mairis Briedis, kura pārstāvētā partija “Saskaņa” izgāzās 14. Saeimas vēlēšanās, ar saviem izteikumiem sacēlis pamatīgu vētru. Latvijas žurnālisti un sporta pārstāvji nav spējuši palikt malā, paužot viedokli par Brieža teikto.

“Viss ir Dieva rokās, un kā Dievs lems, šoreiz caur Latvijas iedzīvotāju rokām, mēs redzēsim,” vēlēšanu rezultātus komentēja Briedis. “Pagaidām izskatās, ka mēs esam kā mazohisti, jo otrajā vietā pašlaik ir “Jaunā Vienotība”, un diemžēl tas, ko esam pārdzīvojuši – šis ir viens liels mazohisms,” izteicās bokseris, kā arī apsolīja pamest valsti “Jaunās Vienotības” uzvaras gadījumā.

Iepriekš Briedis “Latvijas Televīzijas” ēterā izteicās ar vairākiem provokatīviem izteikumiem, piemēram, karu starp Krieviju un Ukrainu salīdzinot ar diviem vīriešiem, par kuriem neviens nezina, kāpēc viņi kaujas. Acīmredzami, ka citas valsts teritorijas okupācija, kā arī masveidīga iedzīvotāju nogalināšana Brieža acīs nav nekas īpašs, jo arī iepriekš viņš bija izteicies, ka šajā karā vainojama nevis Krievija, kura 24. februāra rītā uzsāka masīvu uzbrukumu, bet mediji, kuri “nepareizi” atspoguļo šo karu.

Kamēr vieni vienkārši komentēja Brieža teikto, citi atgādināja, ka labs bokseris ne vienmēr ir labs politiķis, kā arī izcēla Brieža menedžeri Raimondu Zepu, kura ilgus gadus izdevās “maskot” Maira domas par notikumiem.

Komentāri - 1

  • Alfreds
    03/10/2022 12:44

    Briedim respekts jo viņš saka ko domā,bet domā to ko redz jomēs zinam kurā vietā Latvija atrodas ES un tas ir pateicoties siles partijām kuras veido koalīcijas lai gūtu pašlabumu bet tauta ir jau pēdējā vietā ES jo praktiski neko nav darījušas demogrāfijas un izglītības veicināšanai,tikai baidījušas pastulbo tautu ar Krieviju un Putinu un te diemžēl jāatzīst ka latviešie ir izveidojies mazohisma gēns un genotips mainās lēni tāpēc arī esam kur esam!

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.66
4
4.8
1.9
3.6
3.8
8.75
5.75
1.29
5.7
5.97
1.48
8.5
5.25
1.34
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām